Silesion.PL

serwis informacyjny

Trener Michał Mieszko Gogol zostaje w PGE Skrze Bełchatów

Michał Mieszko Gogol został szkoleniowcem PGE Skry przed sezonem 2019/2020. Pod jego wodzą drużyna zakończyła rozgrywki na trzecim miejscu. – Jako drużyna jesteśmy rozczarowani, że nie dano nam walczyć w ostatecznej części sezonu, bo przez te wszystkie miesiące przygotowywaliśmy się do tych najważniejszych spotkań, czyli play-offów i finału Pucharu Polski – mówił Gogol, któremu marzył się tytuł mistrzowski oraz zdobycie krajowego Pucharu.

Wizja prowadzenia zespołu przez Gogola okazała się trafna. Dlatego zarząd klubu wspólnie ze szkoleniowcem zdecydowali się przedłużyć kontrakt o kolejne dwa lata.

Rozmowy prowadziliśmy już w trakcie trwania rundy zasadniczej. Zgadzamy się wspólnie co do drogi, jaką chcemy iść razem. Stąd nasza decyzja o przedłużeniu kontraktu. Chcemy budować stabilność i wizję wspólnej pracy nie tylko przez pryzmat jednego roku. Dlatego łącznie trener będzie z nami pracował przez kolejne dwa latapowiedział Konrad Piechocki, prezes zarządu KPS Skra Bełchatów S.A.

https://youtu.be/9EuDwpjb1KE

– Bardzo się cieszę, że przedłużyliśmy umowę na kolejne dwa sezony. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i dziękuję za zaufanie. PGE Skra to ogromna marka i cieszę się, że klub jest zadowolony ze współpracy w poprzednim sezonie. Jestem dumny, że PGE Skra stawia na Polaków, na cały polski sztab. Jesteśmy tak naprawdę jedną z nielicznych drużyn z czołówki, która ma w sztabie tylko Polaków. Ja czuję się w Bełchatowie bardzo dobrze. Klub jest fantastycznie zorganizowany i możemy się skupić tylko na tym, by jak najlepiej grać w siatkówkę. Po poprzednim sezonie mamy jednak poczucie niedokończonej pracy i jest to bodziec do kolejnych wyzwań. Wierzę, że wspólnie będziemy sięgać po same sukcesy – powiedział Gogol.

https://youtu.be/lkmqtlqzbpk

Gogol już ma wstępnie przygotowany plan przygotowań do sezonu PlusLigi 2020/2021 i w momencie, gdy będzie to możliwe, drużyna rozpocznie treningi w hali Energia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024