Silesion.PL

serwis informacyjny

Transmisje hokejowych meczów Węgry – Polska w internecie oraz w telewizji

Mamy dobre wieści dla kibiców. Zarówno czwartkowe spotkanie reprezentacji Polski w Budapeszcie, jak również sobotnia konfrontacja, będą transmitowane na żywo.

Już w czwartek, 5 listopada Biało-czerwoni zmierzą się w Budapeszcie w meczu towarzyskim z Węgrami. To pierwsze spotkanie drużyny pod wodzą nowego trenera Roberta Kalabera oraz pierwszy mecz kadry narodowej od dziewięciu miesięcy. Na początku lutego Polacy sensacyjnie pokonali w Nur-Sułtanie Kazachstan 3:2 i wygrali turniej prekwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Pekinie.

W czwartek reprezentacja zmierzy się z Węgrami. Transmisja meczu zostanie przeprowadzona na kanale Polski Hokej w serwisie YouTube.com. Początek transmisji o godzinie 19:50. Spotkanie komentować będą Tadeusz Musioł z Radia Katowice i trener Tomasz Rutkowski.

W sobotę, 7 listopada dojdzie do rewanżu, który rozpocznie się o godzinie 14:10 i będzie pokazywany na antenie TVP Sport. Mecz komentować będą Stanisław Snopek z TVP i Piotr Chłystek z Przeglądu Sportowego.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023