Silesion.PL

serwis informacyjny

Transmisja I konferencji MOVE FEDERATION

Transmisja I konferencji MOVE FEDERATION

Transmisja I konferencji MOVE FEDERATION

Pierwsza konferencja MOVE FEDERATION odbędzie się już 17.10.2022 r. o godzinie 20:00. Transmisja przeprowadzona zostanie na kanale Youtube. Dyskusję podczas konferencji poprowadzi dziennikarz z Kanału Sportowego – Krzysztof Stanowski.

Rusza pierwsza w Polsce federacja piłkarska, w której zagrają influencerzy. W Move Federation zmierzą się drużyny gwiazd Internetu, których kapitanami zostali najbardziej rozpoznawalni twórcy. Premierowy turniej odbędzie się 19 listopada w Arenie Gliwice. Move Federation to przedefiniowanie piłki nożnej, jaką znacie – nowe zasady i masa sportowych emocji. Najwięksi polscy influencerzy zmierzą się w turnieju, w którym weźmie udział 8 drużyn, złożonych ze znanych twórców internetowych i gwiazd.

Więcej na temat nowego piłkarskiego show przeczytasz w artykule MOVE Federation – Football Show 19.11.2022 w Arena Gliwice. Kapitanami drużyn są m.in. Wojtek Gola, Mateusz “tromba” Trąbka, Monika “Mona” Kociołek, Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Michał “Boxdel” Baron.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024