Silesion.PL

serwis informacyjny

Transfer Antoine’a Griezmanna zostanie unieważniony?

LaLiga ma prawo zablokować transfer Antoine’a Griezmanna do FC Barcelona – potwiedział Javier Tebas, prezes hiszpańskiej ekstraklasy.

Antoine Griezmann zdołał już zadebiutować w barwach Barçy w towarzyskim meczu z Chelsea, ale Atlético Madryt nie odpuszcza. Klub z Madrytu wydali już dwa oficjalne komunikaty, w których zapowiadali złożenie pozwu do RFEF i LaLiga (hiszpańska federacja i liga), w których mieli domagać się zapłaty przez Barcelonę nie 120, a 200 milionów euro.

Drugą opcją protestu jest unieważnienie transferu z prostego powodu: ludzie “Blaugrany” kontaktowali się z Griezmannem poza okienkiem transferowym i za plecami Atletico co nie było zgodne z prawem.

Jak myślicie, czy dojdzie do zablokowania tego transferu? Szeroką ofertę zakładów wzajemnych zapewnia bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów: BETFAN

Czy transfer Antoine’a Griezmanna do FC Barcelony zostanie zablokowany przez LaLiga do końca 03.09.2019?

  • Tak – kurs 15

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author