Silesion.PL

serwis informacyjny

Odbierz nawet do 30% dodatkowego bonusu do Twojej wygranej w nowej ofercie Totolotka – Bonus xTreme. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się przez nasz specjalny link, klikając TUTAJ a otrzymasz darmowy zakład (freebet) w wysokości 25 złoraz bonus od depozytu do 1050 zł. Pamiętaj o naszym kodzie rejestracyjnym LB720

  • Zarejestruj się

Załóż konto gracza w kilku prostych krokach

  • STWÓRZ SWOJĄ KOMBINACJĘ

Wpłać minimum 20 PLN i postaw zakład

  • ODBIERZ BONUS

Automatycznie otrzymasz nawet do 30% bonusu xTreme

Warunki promocji:

1. Promocja obowiązuje od dnia 22.07.2019
2. Dzięki kombinacji zakładów na kuponie możliwe jest zwiększenie wygranej nawet do 30%
3. W promocji biorą udział zdarzenie z kursem wyższym niż 1,20 (czyli od 1,21)
4. Wysokość bonusu kształtuje się w następujący sposób:
– Przy 3-krotnym zakładzie kombinacyjnym klient otrzymuje bonus w wysokości 3%
– Za każde kolejne typowanie klient otrzymuje jeden dodatkowy punkt procentowy bonusu, czyli w przypadku 6-krotnego zakładu kombinowanego – 6%, w przypadku 7-krotnego – 7% itp.

5. Maksymalny bonus wynosi 30% i jest przyznawany w przypadku zakładów kombinacyjnych 30-krotnych i wyższych. Jeżeli na kuponie zakładów zastosowano kombinację mniejszej liczby zakładów (niż 3), bonus nie jest wypłacany.
6. Kursy niższe niż 1,21 są co prawda uwzględniane przy obliczaniu wygranej, nie mają jednak wpływu na wysokość przyznanego bonusu.
7. Totolotek S.A. zastrzega sobie prawo do zmiany lub zakończenia promocji w każdej chwili bez podawania przyczyn, włącznie z takimi przyczynami jak błędy techniczne, wirusy komputerowe, manipulacje itp.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024