Silesion.PL

serwis informacyjny

The Meta Crazy Lab: Nowa kolekcja, nowe możliwości

The Meta Crazy Lab 2022

The Meta Crazy Lab 2022

Do inwestowania podchodzimy raczej ostrożnie. Zależy nam na bezpieczeństwie naszych inwestycji, dlatego wybieramy wyłączne sprawdzone kierunki lokowania środków: nieruchomości, sztukę, złoto, waluty. Niestety prawdziwych okazji jest coraz mniej. Wraz ze wzrostem progu wejścia, coraz trudniej efektywnie zainwestować niewielkie kwoty, chyba że…

Metawersum to przestrzeń, w której rynki inwestycyjne dopiero się rozwijają. I choć nie brakuje tutaj transakcji liczonych w stekach czy tysiącach dolarów, wciąż przeważają te za zacznie niższe kwoty. W długiej perspektywie czasu transakcje te mogą przynieść bardzo duże zyski. Dlatego chcemy cię zaprosić do zapoznania się z nową kolekcją. The Meta Crazy Lab to unikalna kolekcja tokenów, które stworzyliśmy w oparciu o autentyczne zdjęcia pewnego psiaka z Warszawy.

Snoopy G: Inspiracja dla kolekcji The Meta Crazy Lab

Snoopy G był dumnym przedstawicielem rasy Labrador Retriver. Nasza przygoda rozpoczęła się, kiedy Snoopy był jeszcze nieustraszonym szczeniakiem. Z czasem dorósł i zmężniał, ale nigdy nie opuściła go radość życia i zamiłowanie do długich spacerów. Snoopy był naszym pupilem, przyjacielem, kompanem… Czasami coś napsocił, innym razem zjadł poduszkę albo but. Zdarzało się, że nie pachniał najlepiej, bo szczerze nie lubił kąpieli. Razem sporo przeżyliśmy. Wiele z tych chwili uwieczniliśmy na zdjęciach. Teraz, na podstawie zdjęć Snoopy’ego przygotowaliśmy unikalne tokeny. Ufamy, że nasza oryginalna kolekcja odniesie ogromny sukces w metawersum i chcemy, żebyś był jego częścią.

Już wcześniej interesowałeś się zakupem tokenów NFT? Jak dotąd żadna kolekcja nie przypadła Ci do gustu? Sprawdź The Meta Crazy Lab i przekonaj się, że token to coś więcej niż śmieszna grafika.

Dziewięć złotych i trzy specjalne: Sprawdź plan publikacji The Meta Crazy Lab

Kolekcja obejmuje zaledwie 267 unikalnych tokenów. Każdy opracowany w oparciu o rzeczywiste zdjęcie Snoop’ego G. W pierwszej kolejności do sprzedaży trafi seria 9 złotych tokenów. W ramach planu publikacji przewidzieliśmy również trzy tokeny specjalne #1. Zbierz całą kolekcję, nim ubiegną Cię inni inwestorzy metawersu!

Po więcej informacji zapraszamy tutaj: TheMetaCrazyLab.io.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author