Silesion.PL

serwis informacyjny

TAURON i kibice siatkówki wyślą kartki do babć i dziadków

siatkowka pilka siatkowa

siatkowka pilka siatkowa

„Razem mamy #Megamoc” to wspólna akcja TAURONA i Polskiej Ligi Siatkówki. Na siedmiu meczach PlusLigi oraz TAURON Ligi, aż do połowy stycznia siatkarscy kibice będą mogli wysłać pocztówki do swoich babć i dziadków. Wrzucone podczas meczów do specjalnej skrzynki kartki, TAURON wyśle następnie do adresatów. Projekt ma przypominać o wadze pielęgnowania więzi rodzinnych.

Tysiące kartek pocztowych z wyznaniem miłości i tęsknoty trafią w najbliższym czasie do babć i dziadków w całej Polsce. O to, by w świąteczno-noworoczny czas pamiętać apelują do kibiców siatkarze Marysia Stenzel, Tomek Fornal i Kamil Semeniuk. Inicjatorem akcji „Razem mamy #Megamoc” jest TAURON, a jej finał planowany jest na Dzień Babci i Dziadka.

 – Kibice siatkówki tworzą wyjątkowo serdeczną atmosferę. Potrafią wspólnie się bawić, ale też rywalizować w duchu fair play. Dlatego jesteśmy pewni, że wspólnie wyślemy co najmniej kilka tysięcy kartek – mówi Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy TAURON Polska Energia. – Razem pokażemy babciom i dziadkom, że o nich pamiętamy, kochamy ich i szanujemy. Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu polska siatkówka staje się jeszcze bardziej rodzinnym sportem. Kibice siatkówki i TAURON razem mają mega moc! – dodaje.

Specjalna magentowa skrzynka w najbliższych dwóch miesiącach przemierzy południe Polski – od Dolnego Śląska, aż po Podkarpacie. Znaleźć będzie ją można na meczach PlusLigi i TAURON Ligi, min. w Katowicach, czy Rzeszowie.. Szansę wysłania wyjątkowych kartek do swoich dziadków będą mieli kibice aż szesnastu klubów. Motywują do tego Święta Bożego Narodzenia oraz, przypadające w styczniu, Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Nieco zapomniane kartki pocztowe za zadanie mają ożywić wspomnienia. U wnuków o dziadkach, a u dziadków o wnukach. Do ich wysyłania zachęcają kibiców sami siatkarze: Maria Stenzel, Kamil Semeniuk i Tomasz Fornal. Ten ostatni zdradza, że babcie oglądają wszystkie mecze, w których występuje i są jego najwierniejszymi kibicami. – Gdzieś na trybunach na pewno siedzi też mój dziadek. Choć odszedł kilka lat temu, czuję jego wsparcie. Bym był pierwszoligowym siatkarzem i grał w reprezentacji Polski, to było jego marzenie. Muszę więc je realizować – mówi Tomasz Fornal.

Różne wersja kartek rozdawanych na meczach, TAURON udostępni także na swoim profilu na Facebooku. Firma będzie zachęcać użytkowników, by w komentarzach oznaczali swoich dziadków i przesyłali im wirtualne życzenia. Tych, którzy w okresie świąteczno-noworocznym odwiedzą dziadków, namawia zaś do utrwalania wspólnych chwil na zdjęciach. – Organizujemy konkurs fotograficzny na Instagramie. Chcemy pokazać, że dziadkami i ich historiami trzeba się chwalić – dodaje Łukasz Zimnoch. Nagrodą główną w konkursie jest profesjonalna sesja zdjęciowa dla całej rodziny.

TAURON od lat angażuje się we wsparcie polskiego sportu. Jest sponsorem Ligi Siatkówki Kobiet (TAURON Ligi), I ligi mężczyzn (TAURON 1. Liga Mężczyzn), sponsoruje także PlusLigę, Superpuchary Polski kobiet i mężczyzn i jest sponsorem tytularnym TAURON Pucharu Polski Kobiet oraz TAURON Pucharu Polski Mężczyzn.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author