Silesion.PL

serwis informacyjny

Szybka promocja “20za20 na Live” w Fortunie

Tylko dziś (21.01.21) w czwartek pomiędzy 12:00 a 16:00 złóż depozyt w Fortunie w wysokości min. 20 zł korzystając z kodu promocyjnego „live20”* , a otrzymasz bonusowy zakład bez ryzyka na ofertę LIVE o wartości 20 zł (zwrot stawki do 20 zł za przegrany zakład. Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty LIVE, zawarte poprzez stronę mobilną lub aplikację mobilną z min. stawką 20 zł bez podatku.

Bonus nie wymaga aktywacji – pojawi się automatycznie na koncie klienta po dodaniu depozytu z kodem promocyjnym „live20”. Bonus aktywny jest przez 24 godziny od momentu pojawienia się na koncie. Wypłacany jest w punktach FKP – w przypadku przegranej gracz otrzymuje 2800 FKP (zwrot dokonany jest po upływie 24 godzin od rozstrzygnięcia kuponu).

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Ważne: Kwota depozytu dotyczy wpłaty w ramach jednej transakcji. Tylko pierwszy kupon zawarty po pojawieniu się oferty bonusowej zostanie objęty bonusem (o ile spełnia warunki). Bonusy nie łączą się ze sobą, tj. jeżeli gracz posiada już na koncie taki sam rodzaj bonusu (zakład bez ryzyka) aktywowany wcześniej, to kupon zostanie zaliczony najpierw do wcześniejszego bonusu.

*Aby dokonać depozytu z kodem bonusowym wybierz opcję „DEPOZYT” na stronie Fortuny, kliknij przełącznik przy napisie „Czy masz kod promocyjny?” i wprowadź kod w pole tekstowe, które się pojawi. Dalsze kroki pozostają niezmienne i właściwe dla wybranej metody płatności.

Jest co oglądać w FortunaTV! Za nami pierwsza transmisja na stronie bukmachera Fortuna z gali Ultimate Fighting Championship, a już w sobotę kolejne wydarzenie organizowane przez największą organizację MMA na świecie – UFC 257, podczas którego legendarny Conor McGregor stoczy z Dustinem Poirierem bój w walce wieczoru. Walka Conora McGregora to nie lada gratka dla każdego entuzjasty mieszanych sztuk walki.

Co ważne – Fortuna jest jedynym bukmacherem w Polsce oferującym transmisje z gal UFC!

Ponadto przypominamy o możliwości oglądania na stronie internetowej bukmachera Fortuna meczów Mistrzostw Świata w Piłkę Ręczną Mężczyzn Egipt 2021. W grze o tytuł najlepszej drużyny globu wciąż pozostaje Reprezentacja Polski, przed którą mecze z Urugwajem (21.01), Węgrami (23.01) oraz Niemcami (25.01).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author