Silesion.PL

serwis informacyjny

Szostak i Słodkiewicz podjęli rękawicę. Zmierzą się na gali EFM SHOW.

Oktagon klatka MMA

9 kwietna odbędzie się Gala federacji EFM SHOW. W formule Super Fight zmierzą się ze sobą Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz.

Radosław Słodkiewicz – ten, który w MMA ma wiele do udowodnienia

Radosław Słodkiewicz to ikona polskiej kulturystyki. W 1992 roku w wieku szesnastu lat zadebiutował na scenie kulturystycznej. Jego największym sukcesem jest trzecie miejsce na mistrzostwach świata w Bahrajnie w 2008 roku w bodybuildingu. Słodkiewicz ma już za sobą przygodę z MMA, w 2019 roku podpisał kontrakt z federacją FFF. W debiucie przegrał z Krystianem Pudzianowskim. Teraz wraca do oktagonu jako zawodnik lepiej przygotowany i dużo bardziej świadomy.

Powraca po kontuzji, chce wygranej

Akop Szostak. W jego żyłach płynie ormiańska i rosyjska krew. Kontuzja ręki spowodowała, że nie mógł się bić prawie dwa lata. Teraz rwie się do klatki. Chętni do zatrudnienia go ustawiali się w kolejce, było w niej też FAME MMA, ale on wybrał EFM SHOW. W MMA zadebiutował w 2015 roku podpisując kontrakt z Federacją FEN. Trzy lata później podpisał kontrakt z KSW, w ramach którego rozegrał dwie walki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez EFM SHOW (@efm_show)

EFM SHOW to nowe MMA

Dwaj fighterzy to gwiazdy formuły Super Fight Gali EFM SHOW, która będzie miała miejsce już 9 kwietnia 2021 roku. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć. W głównej walce wieczoru dojdzie do rywalizacji Michała Pasternaka i Macieja Różańskiego. Ponadto, najbardziej „surowe” i kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku. Pozostałe walki odbędą się w formule MMA.

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Widzem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 9 kwietnia!

Więcej na stronie efmshow.com.

FIGHT CARD EFM SHOW


MAIN EVENT:

 • Michał Pasternak – Maciej Różański


SUPER FIGHT:

 • Akop Szostak – Radosław Słodkiewicz

CO-MAIN EVENT:

 • Daniel “Skiba” Skibiński – John Michae Sheil

CAGE BOX:

 • Piotr Wołowik – Szymon Broncel

CAGE MMA:

 • Arkadiusz Kaszuba – Patryk Grzemski
 • Georgi Valentinov – Igor Michaliszyn
 • Tomasz Janiszewski – Krzysztof “big Man” Wiśniewski
 • Tuomas Gronvall – Marcin Maleszewski
 • Jose Torres – Giorgi Esiava
 • Magdalena Loska – Kaylee Vos

CAGE K1:

 • Daniel Iliev – Damian Ostęp

To jednak nie koniec. Następne nazwiska będą ogłaszane w kolejnych dniach.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024