Silesion.PL

serwis informacyjny

Szachy: komentarz do meczu o Mistrzostwo Świata FIDE po polsku!

Szachy komentarz do meczu o Mistrzostwo Swiata FIDE po polsku

Szachy komentarz do meczu o Mistrzostwo Swiata FIDE po polsku

Już 26 listopada o 13:30 startuje pierwsza partia pojedynku pomiędzy aktualnym Mistrzem Magnusem Carlsenem, a Pretendentem Ianem Nepomnichtchim.

Czeka nas mnóstwo emocji, a zawodnicy już szykują się do gry w Dubaju. Całe wydarzenie skomentuje duet FM Dawid Czerw & CM Tomek Jaskółka wraz z zaproszonymi gośćmi: m.in. z Bartoszem xntentacionem Rudeckim.

Smaku doda widok na salę gry – w napiętych końcówkach będziemy widzieli emocje na twarzach graczy!

Transmisja będzie dostępna na:
Youtubie
Twitchu
Facebooku

W meczu szachowym o tytuł indywidualnego mistrza świata 2021, który będzie rozegrany pomiędzy broniącym tytułu Magnusem Carlsenem z Norwegii a pretendentem Janem Niepomniaszczijem z Rosji od 26 listopada do 16 grudnia 2021 roku w Dubaju. Carlsen przystępuje do rywalizacji jako panujący od 2013 roku mistrz świata, natomiast Niepomniaszczij zakwalifikował się do meczu jako zwycięzca turnieju kandydatów, który odbył się w marcu 2020 i kwietniu 2021 w Jekaterynburgu.

źródło:Chess.com

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author