Silesion.PL

serwis informacyjny

Wynajem Mikołaja do firmy – Święty Mikołaj uatrakcyjni gwiazdkowe spotkanie w przedsiębiorstwie

Zarówno w ogromnych korporacjach, jak i w drobnych firmach rodzinnych, często przed świętami Bożego Narodzenia kierownictwo organizuje tzw. gwiazdkę. Wtedy odbywa się radosne spotkanie szefostwa i pracowników przy smakowitych ciastach na wigilijnym stole i wspaniale przystrojonej choince. Wszyscy zatrudnieni w firmie mogą wspólnie zrelaksować się, wymienić życzeniami i zaśpiewać kolędy.

Zazwyczaj pracownicy otrzymują drobne upominki firmowe od przełożonych podczas wspólnego spotkania. A gdyby tak uatrakcyjnić typową korporacyjną Wigilię i w tym roku zdecydować się na wynajem Mikołaja na Święta na imprezę w przedsiębiorstwie?

Niektórym wydaje się, że Święty Mikołaj to postać, która odwiedza tylko dzieci. Nic bardziej błędnego! Przecież dorośli też zachowują się jak aniołki lub łobuzy, lubią prezenty i niespodzianki, a nawet potrafią powiedzieć wierszyk lub zaśpiewać kolędę. Jeśli i do nich zawita Święty Mikołaj, wielu pracowników z łezką w oku przypomni sobie czasy dzieciństwa.

Przedsiębiorstwo, które zdecyduje się zamówić wynajem Mikołaja do firmy, przyjemnie zaskoczy swoich pracowników. Brodaty osobnik, który w czerwonym stroju i czapie pojawi się niespodziewanie podczas firmowej gwiazdki lub Wigilii rozda wszystkim upominki z wielkiego wora, tradycyjnie pohukując “Ho, ho. ho!”.

Święty Mikołaj do wynajęcia

Święty Mikołaj upewni się także, czy wszyscy uczestnicy imprezy byli grzeczni i czy zamierzają kontynuować właściwe zachowanie w Nowym Roku. Nawet szef nie uniknie odpytywania. Na koniec Święty zasiądzie przy wspólnym stole, porozmawia z pracownikami, zaśpiewa z nimi kolędę, a potem pójdzie odwiedzać kolejnych klientów.

Ponieważ wynajem Świętego Mikołaja cieszy się coraz większą popularnością, najlepiej już dużo wcześniej zamówić taką usługę dla swojej firmy. Dzięki temu bez problemu uda się zarezerwować termin, w którym odbędzie się korporacyjna gwiazdka. Warto zaskoczyć pracowników i zobaczyć ich miny, gdy w drzwiach przedsiębiorstwa pojawi się znana brodata postać z worem prezentów.

Sezon świąteczny tuż za rogiem a dla profesjonalnego Świętego Mikołaja tak naprawdę już się zaczął. Święty Mikołaj może być świetnym sposobem na przyciągnięcie większej liczby klientów dla Twojej firmy, do sklepu, a nawet w celu nagradzenia pracowników i ich rodzin podczas przyjęciu mikołajkowego

Zamów Świętego Mikołaja

Jeśli organizujesz imprezę świąteczną w swojej firmie lub po prostu chcesz, aby Święty Mikołaj odwiedził Twój sklep na popołudniowy lub wieczorny pokaz, możesz wynająć artystę według stawki za godzinę.

Listy od Świętego Mikołaja stanowią niezapomniany i niedrogi sposób na zapamiętanie dziecka w okresie świątecznym. Listy często zawierają konkretne informacje o dziecku, często wspominają jego świąteczną listę życzeń i podobno są podpisywane przez samego Świętego Mikołaja. Listy Świętego Mikołaja mogą służyć jako okresowy środek do kampanii pozyskiwania funduszy dla Twojego biznesu. Z pewnością znajdziesz wiele firm, które oferują również usługi pisania listów Świętego Mikołaja.

Nie każdy może zarabiać na życie jak Święty Mikołaj. Jasne, każdy może założyć czapkę, brodę i przebranie Świętego Mikołaja i zaprosić rodziców, aby podrzucili dzieci na kolana. Ale aby zagrać w przekonującego Świętego Mikołaja w którego uwierzą ​​dzieci, musisz zostać Świętym Mikołajem – a ten proces wymaga dużo pracy.

Pracowity sezon to grudzień, Święto Dziękczynienia na Święta Bożego Narodzenia. W sierpniu Mikołaje zaczynają odbierać telefony i e-maile, aby zarezerwować wydarzenia. Niektóre osoby dokonają rezerwacji na rok przed Mikołajkami. Ale prawdziwa większość zleceń zaczyna się w październiku i listopadzie. Pojawia się również wiele zamówień w ostatniej chwili. Po Andrzejkach zaczyna się prawdziwy sezon.

Większość dni tygodnia to dwie do trzech wizyt. Weekendy są znacznie bardziej ruchliwe. W niedzielę odbywa się nawet po osiem różnych wizyt.

Jak zdobyć klientów?
Obecność własnej strony internetowej jest ważna, a od kilku lat ważniejsza jest obecność w mediach społecznościowych. Ludzie widzą na Instagramie czy Facebooku jak wygląda “Mikołaj do wynajęcia” i wtedy łatwiej do zatrudnienia. Ale strona internetowa jest nadal najlepszym sposobem, by ludzie się kontaktowali z Santa Clausem do wynajęcia.

Posiadanie strony dostosowanej do urządzeń mobilnych jest ogromnie ważne. Teraz około 78% ludzi przegląda internet na swoich telefonach lub tabletach.

Istotna jest także zawartość witryny. Ludzie chcą zobaczyć … Czy dobrze wyglądasz jako Święty Mikołaj? Czy wydajesz się godny zaufania? A jakie są twoje ceny? I nie umieszczasz swoich cen na swojej stronie, ponieważ liczy się bezpośredni kontakt (telefoniczny lub osobisty).

Ile kosztuje wynajęcie Świętego Mikołaja?

Wizyty są uzależnione od rodzaju zamówienia. Jeśli chodzi o wizyty w domach prywatnych, to trwają one od 20 do 30 minut. Stawka w takiej pracy wynosi średnio 15 zł za godzinę. Więcej zarobić można na wizytach w prywatnych domach. Wynagrodzenie dla św. Mikołaja za pojedyncze, około 30-minutowe odwiedziny w wigilijny wieczór sięgnąć może w Trójmieście nawet 350 zł. Za godzinne odwiedziny w wigilijny poranek placówka oświatowa na terenie województwa pomorskiego zapłaci Mikołajowi 250 zł. Dwugodzinny program animacyjny kosztuje natomiast, bagatela, 450 zł.

Usługa “Mikołaja na zamówienie” to przeważnie 10-20 minutowa wizyta w domu, podczas której przebrany za Mikołaja mężczyzna rozmawia z dziećmi i rozdaje prezenty. Mikołaje z “górnej” półki, czyli ci z naturalną brodą i brzuszkiem inkasują nawet 300 zł za swoją wizytę. Podobne stawki obowiązywały w zeszłym roku. Na ich wysokość ma też wpływ doświadczenie Mikołaja. Czym większe, tym stawka jest wyższa.

Jak przebiega wizyta wynajętego Mikołaja?

Obserwując stawki na „mikołajowym rynku” zastanawiasz się pewnie, za co tak naprawdę Mikołaj otrzymuje wynagrodzenie? Wizyta jest rodzajem atrakcji, która może przebiegać następująco:

  • przybycie Mikołaja saniami pod dom
  • przekazanie prezentów przez rodziców
  • Mikołaj wchodzi do mieszkania dzwoniąc dzwonkiem
  • rozmowa Mikołaja z dziećmi
  • Mikołaj rozdaje prezenty, a następnie żegna się i wychodzi.

Spotkanie z Mikołajem trwa ok. 20-30 minut. Rodzice mogą też skorzystać z usługi „telefonu od Mikołaja”. Rozmowa trwa ok. 10 minut i kosztuje 50 zł.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024