Silesion.PL

serwis informacyjny

SuperSocial w SuperBet – udostępniaj i komentuj kupony bukmacherskie

Od dziś możesz dzielić się ze znajomymi kuponami, które obstawiasz w Superbet, wspólnie komentować, co można postawić na dane wydarzenie i inspirować się kuponami znajomych, których obserwujesz.

Jak działa SuperSocial?

W SuperSocial po postawieniu zakładu możesz zdecydować, czy chcesz, aby zakład był widoczny dla osób, które Cię obserwują. Nie martw się, stawki i potencjalne wygrane nie będą widoczne.

Gdy zaakceptujesz, że kupon jest publiczny osoby, które Cię obserwują, będą mogły go zobaczyć na stronie głównej swojego profilu i będą mogły komentować lub dodawać do swoich kuponów to, co grałeś.

Możesz także rozmawiać z innymi graczami w sekcji Czat. Ta opcja jest dostępna dla każdego wydarzenia w ofercie Superbet, czy to przed meczem, czy w trakcie meczu.

Jak uzyskać dostęp do społeczności Super Social?

Aby wejść do sekcji Społeczności, przejdź do zakładki „SuperSocial” na stronie głównej aplikacji.

 Tutaj możesz zobaczyć:

 • ✅ kupony postawione przez Ciebie i osoby, które obserwujesz
 • ✅ powiadomienia – osoby, które Cię obserwują, komentarze, wygrywające kupony znajomych
 • ✅ szczegóły kuponu, możesz dodać do kuponu wydarzenia grane przez Twoich znajomych
 • ✅ sugestie osób do obserwowania
 • ✅ reakcje i komentarze innych osób na temat kuponu umieszczonych przez Ciebie lub innych znajomych

SuperBet chciałby, aby Twoje interakcje z innymi użytkownikami były przyjazne i cywilizowane, dlatego prosimy Cię o zachowanie odpowiedniego języka. Komentarze podżegające do nienawiści lub rasizmu będą zgłaszane i usuwane, a prawo do komentowania zostanie ograniczone na okres od 1 do 30 dni. 

UWAGA !!! 

 • ❌ Użytkownik zostanie usunięty lub ograniczony, jeśli:
 • ⛔️  Zostawia komentarze zapowiadające działania marketingowe
 • ⛔️  odwołuje się do / lub wspomina o innych grupach / społecznościach
 • ⛔️  pisze teksty promujące towary lub usługi
 • ⛔️  rozpowszechnia linki zewnętrzne
 • 😎 Wybierz swoje zdjęcie profilowe i dołącz do zabawy! 

Dostęp do platformy społecznościowej – z menu głównego aplikacji przejdź do sekcji „SuperSocial”. Oto główna strona społecznościowa, na której możesz zobaczyć kupony umieszczone przez Ciebie i Twoich znajomych.

Dodaj / zmień zdjęcie profilowe – z menu głównego aplikacji przejdź do sekcji Menu – > Konto -> Edytuj profil -> Dodaj zdjęcie profilowe.

Ustaw powiadomienia –  z menu głównego aplikacji przejdź do sekcji Menu – > Konto -> Edytuj profil -> Ustaw powiadomienia społecznościowe – > stąd możesz wybrać, jakie rodzaje powiadomień społecznościowych będziesz otrzymywać.

powiadomienia – aby zobaczyć historię powiadomień kliknij jeden raz w swoje zdjęcie profilowe, znajdujące się w prawym górnym rogu aplikacji, obok symbolu skanowania kuponów.

Jak zaprosić znajomego do obserwowania mnie – w sekcji „SuperSocial” kliknij na „Udostępnij” i wybierz kanał, przez który chcesz zaprosić kogoś do obserwowania Ciebie.

Propozycje znajomych – w tej samej sekcji „SuperSocial” sugerujemy osoby, które możesz obserwować.

Komentarze kuponów – Aby zostawić komentarz do swojego kuponu lub znajomego, przejdź do przycisku „komentarz”. Możesz napisać swoją opinię bezpośrednio lub użyć emotikonów, aby wyrazić swoją opinię na temat danego kuponu.

Dodaj wszystko do kuponu – również w sekcji „SuperSocial”, gdzie widzisz wszystkie publiczne zakłady postawione przez twoich znajomych, jeśli klikniesz „pokaż kupon”, aby zobaczyć szczegóły, zauważysz, że masz opcję „Dodaj wszystko do kuponu”. W ten sposób możesz dodać wydarzenia do swojego kuponu, o ile są one nadal dostępne.

Uwaga! Zakładów z sekcji „Specjalne” nie można dodawać do kuponu za pomocą tej funkcji. Możesz jednak je wyszukać w ofercie, aby dodać je ręcznie.

Czat na wydarzeniu – dla każdego wydarzenia na platformie Superbet, czy to przed meczem, czy w trakcie meczu, masz dedykowaną sekcję komentarzy. Aby uzyskać dostęp do sekcji, wyszukaj w ofercie wydarzenie, które chcesz skomentować i wejdź do zakładki „Chat”. Tam możesz skomentować mecz, dodać swoje kupony i odpowiedzieć na komentarze innych graczy.

Aby dodać kupon do czatu, kliknij symbol po prawej stronie monitu „Skomentuj…”.

Aby odpowiedzieć na wiadomość napisaną na czacie, naciśnij i przytrzymaj wiadomość, aż zobaczysz opcję „Odpowiedz ”. Jeśli zrobisz to samo dla napisanej przez siebie wiadomości, będziesz mógł na nią odpowiedzieć, edytować ją lub usunąć.

Cashback do 500 zł i do 50 zł na start! czyli nowy bonus powitalny Superbet

Bonusy powitalne mogą otrzymać wyłącznie nowo zarejestrowani Gracze w Superbet. Załóż konto i zaakceptuj ofertę powitalną Superbet!

ZRÓB PIERWSZY DEPOZYT

W ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej złóż swój pierwszy depozyt na minimalną kwotę 20 PLN i zgarnij bonus 100% od pierwszej wpłaty do 50 PLN.

GRAJ PRZEZ TYDZIEŃ BEZ RYZYKA

Twój pierwszy depozyt aktywował Tydzień bez ryzyka i przez 7 dni możesz grać bez obawy o przegraną. Jeśli zabraknie Ci szczęścia i swój pierwszy tydzień aktywności zakończysz na „minusie” Superbet zwróci Ci przegraną kwotę w formie Bonusu do 500zł!

OBRÓT BONUSEM? TO NIE MUSI BYĆ TRUDNE!

Jak obrócić bonusem CASHBACK DO 500 ZŁ?

Wystarczy zaledwie czterokrotny obrót oraz 2 zdarzenia na kuponie (z min. kursem 1.3 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.8). Dodatkowo zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów (także przegranych) wliczają się do obrotu bonusem! Na wykonanie obrotu masz 14 dni.

 • klient musi dokonać pierwszej wpłaty do 14 dni po przyjęciu bonusu powitalnego (poprzezzaznaczenie chęci odbioru bonusu, klikając zgodę na pop-upie wyświetlanym po pierwszymlogowaniu po rejestracji)
 • Maksymalna wysokość przyznanej kwoty bonusu to 50 zł
 • Minimalna wartość przyznanej kwoty bonusu to 20 zł (bonus 20 zł)
 • Pierwsza wpłata poniżej 20 zł, kwota przyznanego bonusu to 0 zł
 • Czas na aktywację „oczekującego” bonusu 7 dni
 • Czas na wykorzystanie „aktywnego” bonusu 7 dni
 • Wymagania dotyczące zakładów: – współczynnik obrotu 1x- zakłady solo nie wliczają się – zakłady ako: minimalny kurs 1,8 (minimalny kurs na wydarzenie 1,3) – zakłady systemowe: kurs minimalny 1,5

Tydzień bez ryzyka do 500 zł:

1) wysokość bonusu obliczana jest na podstawie wartości GGR – podatek klienta uzyskanych w ciągu7 dni od złożenia pierwszego depozytu (pierwszy tydzień). Obliczenie (GGR – podatki): suma stawek -łączna wygrana – łączna kwota podatków

Przykład:

 • Stawka = 1000 zł
 • Wygrane = 600 zł
 • Podatki = 120 zł
 • „Bonus – pierwszy tydzień bez ryzyka” = 1000 zł – 600 zł – 120 zł = 280 zł

2) Obliczane są tylko opłacone zakłady

3) Pierwszego depozytu należy dokonać do 14 dni po przyjęciu bonusu powitalnego

4) Maksymalna wysokość przyznanej kwoty bonusu to 500 zł

5) Nie ma minimalnej wartości przyznanej kwoty bonusu

6) „1 tydzień” – od założenia konta (1. dzień) + 6 dni (23:59:59)

Przykład:

Klient dokonał pierwszej wpłaty w poniedziałek 06.07.2020 o godzinie 10:00

„1. tydzień” kończy się w niedzielę 12.07.2020 o godzinie 23:59:59

Wszystkie złożone i rozliczone zakłady między 06.07.2020 10:00 a 12.07.2020 23:59:59 są uwzględniane przy obliczaniu kwoty bonusu.

7) „ Bonus – pierwszy tydzień bez ryzyka” zostanie przyznany do 72 godzin po zakończeniu„pierwszego tygodnia”.

8) Wymagania obrotowe bonusu: – 4-krotny obrót kwotą bonusu- zakłady solo nie wliczają się- zakłady wielokrotne (ako): minimalny kurs 1,8 (minimalny kurs na wydarzenie 1,3) – zakłady systemowe: kurs minimalny 1,5

Co to jest SuperSocial w SuperBet?

Po postawieniu zakładu w SuperBet możesz zdecydować, czy chcesz, aby zakład był widoczny dla osób, które Cię obserwują. Gdy zaakceptujesz, że kupon jest publiczny osoby, które Cię obserwują, będą mogły go zobaczyć na stronie głównej swojego profilu i będą mogły komentować lub dodawać do swoich kuponów to, co grałeś. Możesz także rozmawiać z innymi graczami w sekcji Czat. Ta opcja jest dostępna dla każdego wydarzenia w ofercie Superbet, czy to przed meczem, czy w trakcie meczu.

Jak dołączyć do społeczności SuperSocial w SuperBet?

Aby wejść do sekcji Społeczności, przejdź do zakładki „SuperSocial” na stronie głównej aplikacji. Dostęp do platformy społecznościowej – z menu głównego aplikacji przejdź do sekcji „SuperSocial”. Oto główna strona społecznościowa, na której możesz zobaczyć kupony umieszczone przez Ciebie i Twoich znajomych.

Czy bukmacher SuperBet posiada czat typerów?

Tak. Czat na wydarzeniu – dla każdego wydarzenia na platformie Superbet, czy to przed meczem, czy w trakcie meczu, masz dedykowaną sekcję komentarzy. Aby uzyskać dostęp do sekcji, wyszukaj w ofercie wydarzenie, które chcesz skomentować i wejdź do zakładki „Chat”. Tam możesz skomentować mecz, dodać swoje kupony i odpowiedzieć na komentarze innych graczy.
Aby dodać kupon do czatu, kliknij symbol po prawej stronie monitu „Skomentuj…”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author