Silesion.PL

serwis informacyjny

Superbet wspiera WOŚP! Aukcja Mini Coopera, spotkanie z Błachowiczem, Peszko lub Dudkiem

Superbet wspiera WOSP 30

Superbet wspiera WOSP 30

Wyścigowy Mini Cooper, który był główną nagrodą w darmowej grze SuperGame Jackpot, ponownie trafił na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Unikatowym samochodem Super Mini “Cwaniak” mieli okazję przejechać się nasi ambasadorzy Jerzy Dudek, Adam Kornacki, czy założyciel i pomysłodawca WOŚP – Jurek Owsiak. Blisko 200 konną maszynę można licytować tutaj.

Trening golfa z ambasadorem Superbet czyli bramkarzem Jurkiem Dudkiem możesz licytować TUTAJ. Spraw sobie niepowtarzalną okazję poznania legendy! Szczegóły wydarzenia: Trening golfowy z Jerzym Dudkiem, wspólne spotkanie/lunch na polu golfowym, lokalizacja i termin wydarzenia do indywidualnego ustalenia ze zwycięzcą aukcji.

Zaproszenie na trening z mistrzem UFC Janem Błachowiczem możesz licytować TUTAJ! Dwugodzinne spotkanie z Janem Błachowiczem odbędzie się w kultowym miejscu dla polskiego MMA – Warszawskim Centrum Atletyki w kwietniu 2022 r. (dokładny termin do indywidualnego ustalenia). Zwycięzca aukcji będzie miał więc okazję nie tylko odbyć trening z mistrzem, ale również zapoznać się ze warszawską świątynią mieszanych sztuk walki.

Zaproszenie na wyjazd na mecz ze Sławomirem Peszko możesz licytować TUTAJ! Aukcja dotyczy wspólnego wyjazdu i oglądania na żywo wybranego meczu w jednej z czołowych europejskich lig ze Sławomirem Peszko. Wyjazd, po ustaleniu ze zwycięzcą aukcji, odbędzie się w trakcie rundy wiosennej wybranej ligi. Organizator wydarzenia pokrywa koszt biletu, lotu oraz hotelu. Wybór ligi i meczu zostanie dokonany na podstawie aktualnych obostrzeń pandemicznych obowiązujących w Europie.

Superbet jest pierwszą firmą bukmacherską w Polsce, która postanowiła aktywnie wspierać WOŚP wielopłaszczyznowo i za pomocą wielu przekrojowych przedsięwzięć. To również niepowtarzalna okazja, by wylicytować ten jedyny w swoim rodzaju pojazd, a także wyjątkowy trening personalny MMA z naszym mistrzem Janem Błachowiczem, spotkanie na polu golfowym z Jerzym Dudkiem, oraz wyjazd na mecz Bundesligi w towarzystwie byłego reprezentanta Polski Sławomira Peszko!

Oczywiście promocja SuperGame Jackpot pozostała w ofercie Superbet, a wkrótce nastąpi jej nowa odsłona! W dotychczasowych edycjach rozdaliśmy już ponad 1.5 miliona złotych!

Wspieraj WOŚP z Superbet, bo razem jesteśmy SUPER!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024