Silesion.PL

serwis informacyjny

Superbet wchodzi do ekstraklasy z mocą promocji!

Superbet wchodzi do ekstraklasy z moca promocji

Superbet wchodzi do ekstraklasy z moca promocji

Zakłady bukmacherskie zostały sponsorem głównym zabrzańskiego Górnika, który na co dzień występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce! W koszulce z logotypem Superbet będzie grać m.in. Łukasz Podolski!

Tym samym Superbet coraz prężniej rozwija się w naszym kraju, dodatkowo zaskakując najwyższymi kursami na rozgrywki Ekstraklasy spośród wszystkich firm. Już teraz możesz obstawiać każdy mecz, aż do końca sezonu, z zerową marżą w ofercie Super Kursy! Lepszej oferty nie znajdziesz!

Ponadto, ze względu na fakt, że bukmacher SuperBet nawiązał partnerstwo z jednym z najbardziej znanych zespołów w historii polskiej piłki klubowej, na dzisiejszy mecz z Lechem Poznań, oferuje także podwyższony kurs na wygraną Górnika, 4.50!!

Ale to dopiero początek góry lodowej weekendowej oferty promocyjnej w Superbet!

Jeśli dziś, postawisz zakład na Górnika (Mecz 1, 1X lub Super Kursy 1, 1X), a Łukasz Podolski zdobędzie w dowolnym momencie tego meczu bramkę, Superbet rozliczy Twój kupon jako wygrany! Bez względu na wynik końcowy! Jeśli jednak, urodzonemu w Polsce, Podolskiemu nie dopisze szczęście, promocja ta zostanie przedłużona do momentu aż popularny „Poldi” zdobędzie gola w Ekstraklasie! 

Na tym nie koniec! Zarówno dziś, jak i przez trzy kolejne dni możesz wziąć udział w ofercie promocyjnej na Ekstraklasę obstawiając kupony z oferty na żywo!

W jaki sposób wziąć udział w promocji?

  •  Postaw kupon z „na żywo” wyłącznie na mecz piłkarskiej Ekstraklasy.
  •  Minimalna stawka kuponu to 50 PLN

Każdego dnia objętego promocją możesz uzyskać 25 PLN zwrotu, zatem łącznie czeka na Ciebie aż 100 PLN w bonusie!

Wygraj zakład na Ekstraklasę bez względu na końcowy wynik! Nieważne jakim wynikiem zakończy się mecz! Jeśli Twoja drużyna będzie prowadzić dwoma golami (2:0, 3:1 itd.) w dowolnym momencie, Twój zakład będzie wygrany!

Jak działa SuperPrzewaga?

Stawiasz na wygraną swojej drużyny. Nie czekasz na ostatni gwizdek, ale na prowadzenie dwoma golami w dowolnym momencie meczu. Jeśli tak się stanie, Twój zakład jest od razu wygrany bez względu na wynik końcowy!

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author