Silesion.PL

serwis informacyjny

Superbet najszybszy. Leć na SuperMundial do Kataru!

Najwazniejsze w tym roku zawody w pilce noznej w SUPERBET

Najwazniejsze w tym roku zawody w pilce noznej w SUPERBET

Najważniejsze w tym roku zawody w piłce nożnej odbędą się za ponad 4 miesiące. Superbet już teraz startuje z pierwszą promocją związaną z tym fantastycznym okresem dla każdego fana piłkarskich emocji. Każdy gracz i każdy jego typ, to od dziś szansa na zdobycie jednego z jedenastu miejsc w samolocie do Kataru i przeżywanie na własnej skórze niesamowitych, futbolowych wrażeń. Twarzą akcji został Jerzy Dudek – ambasador Superbet.

Start z pole position

Gdy firmy rozpoczynają swoje kampanie świąteczne w połowie listopada, społeczeństwo jest podzielone – dla jednych to zbyt wcześnie, a inni cieszą się z magii świąt. Superbet przebija jednak wszystko i niczym bukmacherski super bohater rozpoczyna akcję „Super11” na dokładnie 133 dni przed najważniejszymi w tym roku zawodami w piłce nożnej. Bukmacher z najlepszą aplikacją mobilną na rynku chce wystartować z pierwszej pozycji i nie oddać fotela lidera aż do mundialowej mety.

Super11, czyli droga do mistrzostw

Droga Superbetu do Kataru, to nie tylko rywalizacja z konkurencją na rynku bukmacherskim, ale przede wszystkim rozrywka i niesamowita szansa dla klientów. Który fan piłki nie chce ruszyć na luksusową wycieczkę i poczuć napięcia związanego z udziałem w turnieju biało-czerwonych? To wszystko przez kilka dni, w grupie piłkarskich fanów, z ogromem atrakcji i w samym środku wydarzeń!

Wygrać w wyścigu po bilet do Kataru

OK, napięcie zbudowane, a teraz do rzeczy. Kto i na jakich zasadach pojedzie z Superbet  
do Kataru?

  • Udział w walce o wyjazd można brać od 11 lipca do 11 września 2022 r.;
  • W tym czasie skompletowana zostanie ekipa 11 wygranych – „Super Drużyna”;
  • „Super 11” to dwa oddzielne rankingi – „SUPER PUNKTY” i „SUPER KURS”, czyli podwójna szansa na wygraną! Do Kataru polecieć mogą zarówno grający regularnie, jak i okazjonalnie;
  • W SUPER PUNKTACH zgarniasz tytułowe punkty za każdą wygraną złotówkę w zakładach. Dodatkowo premiowane jest regularne obstawianie:

– grając  przez 15 do 30 dni w trakcie akcji punkty zostaną pomnożone x2;

– grając od 31 do 45 dni punkty będą mnożone x 3;

– grając od 46 do 63 dni punkty będą mnożone x4;

  • Nagrody w SUPER PUNKTACH trafią do TOP 100 rankingu. Gracze z miejsc 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15 i 20 trafią do Kataru w trakcie rozgrywania istrzowskich zawodów w Katarze, a pozostali podzielą między siebie 2022 freebety o wartości od 25 PLN do 100 PLN każdy.
  • Zasady SUPER KURSU są jeszcze prostsze: do Kataru pojadą 3 osoby, które w trakcie trwania akcji trafią kupony z najwyższymi kursami.

SUPER 11 skierowana jest do wszystkich graczy Superbet – zarówno tych grających online, jak i w punktach sprzedaży stacjonarnej. Szczegółowe zasady akcji oraz informacje czy wyjazd odbędzie się podczas meczu otwarcia, meczu o wszystko, czy meczu o honor – znaleźć możecie TUTAJ.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author