Silesion.PL

serwis informacyjny

Superbet “American Dream”. Codziennie bonus 25 PLN

Superbet American Dream Codziennie bonus 25 PLN

Superbet American Dream Codziennie bonus 25 PLN

Obstawiając w legalnych zakłądach SUPERBET sporty amerykańskie każdego dnia, odbierzesz pewne 25 PLN z promocji American Dream! Zasady promocji są bardzo proste, a promocja trwa do odwołania, zatem codziennie masz szansę na nagrodę!

Jak otrzymać pewny bonus 25 PLN?

 • Postaw w SUPERBET zakład za minimum 50 PLN zawierający mecze NBA, NHL i/lub NFL z dziennej oferty zakładów przedmeczowych lub live.
 • Minimalny kurs kuponu to 2.00 (singiel, akumulowany).
 • Na promocyjnym kuponie muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia na spotkania NBA, NHL i/lub NFL w zbliżającej się rundzie!

Zakład musi zostać zagrany z konta depozytowego na zdarzenia odbywające się w okresie trwania promocji.

Pewny bonus 25 PLN otrzymasz na swoje konto do 48 godzin po zakończeniu promocji.

Przeżyj swój American Dream z pewnym bonusem od Superbet!

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „American Dream”

 1. W promocji biorą udział Gracze, którzy postawią w okresie trwania promocji zakład pojedynczy lub akumulowany na spotkanie NBA/NHL i/lub NFL z regularnej oferty operatora.
 2. Minimalna stawka kuponu, kwalifikująca do otrzymania bonusu to 50 PLN.
 3. Minimalny kurs łączny promocyjnego kuponu to 2.00 (singiel, akumulowany).
 4. Oferta promocyjna dotyczy zakładów przedmeczowych, na żywo i łączonych,
 5. Bonus w kwocie 25 PLN zostanie naliczony jeśli spełniający warunki promocji kupon będzie przegrany.
 6. Gracz może otrzymać tylko jeden bonus danego dnia objętego promocją.
 7. Bonus zostanie przyznany maksymalnie 48 godzin po zakończeniu promocji.
 8. W promocji biorą udział zakłady złożone wyłącznie z regularnej oferty NBA/NHL i/lub NFL w okresie trwania promocji.
 9. Jeśli na kuponie znajdzie się inne zdarzenie niż z regularnej oferty NBA/NHL i/lub NFL, kupon nie kwalifikuje się do promocji.
 10. Kupony zawierające mecze z zakładki „Specjalne” „Gry Karciane” i „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 11. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej Promocji.
 12. Kupony zamknięte przy użyciu opcji Cashout nie biorą udziału w promocji.
 13. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 14. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 15. Bonus ważny jest 3 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 16. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus z promocji „American Dream”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu ” American Dream” nie zostaną aktywowane.
 17. Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 18. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem w promocji American Dream środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 19. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.
 20. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024