Silesion.PL

serwis informacyjny

SUPER SUV i 125 000 PLN do wygrania w SuperBet!

Odbierz kluczyki od Slawka Peszko i jezdzij jak chcesz. A najlepiej jezdzij jak szef

Odbierz kluczyki od Slawka Peszko i jezdzij jak chcesz. A najlepiej jezdzij jak szef

Odbierz kluczyki od Sławka Peszko i jeździj, jak chcesz. A najlepiej jeździj jak szef!

Bukmacher Superbet kontynuuje swoją serię rozdawania darmowych nagród dla graczy. Kilka dni temu jeden z nich wygrał piękną Toyotę Suprę, a teraz do zdobycia jest potężny SUV z czterema kółkami w logotypie i napędem na cztery koła.

Akcja ta jest CAŁKOWICIE DARMOWA,

a szansa na wygraną czeka w specjalnej edycji gry typerskiej SUPERGAME SPOTAWHEEL, która trwa do 10 czerwca.

W każdej z pięciu rund gracze muszą zgadywać wyniki najważniejszych wydarzeń sportowych, niezależnie od stanu ich konta w Superbet. Nawet ci, którzy mają 0 złotych na koncie lub są nowymi graczami, mogą brać udział w tej grze i zdobyć szansę na wygraną SUV-a oraz dużą gotówkę.

Nagroda Główna to potężny SUV – Audi Q5 – na rok użytkowania dla osoby, która odpowie na najwięcej pytań dotyczących finału Ligi Mistrzów. Samochód został przygotowany we współpracy z firmą Spotawheel, która oferuje ponad 1000 aut używanych dostępnych od ręki, dokładnie sprawdzonych i odnowionych w największym w Polsce profesjonalnym i ultranowoczesnym warsztacie. Dzięki temu są one w idealnym stanie i gotowe do użytkowania bezpośrednio po zakupie lub wypożyczeniu. Wyniki ich pracy prezentują się znakomicie:

Jednocześnie Superbet wprowadził nową funkcję dla swoich graczy – możliwość oglądania powtórek goli z najważniejszych lig świata, w tym między innymi z LaLiga, Serie A i Ligue 1. Ta opcja jest dostępna bez konieczności logowania, a wystarczy wejść w interesujący nas mecz na żywo i przejść do zakładki “STATS“.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

Może to właśnie Ty poczujesz się jak ten gość:

Nagroda Główna w poprzedniej loterii Super Strzał na Mistrzostwa PRZEKAZANA!

Warto pamiętać, aby korzystać z aplikacji Superbet tylko w czasie postojów lub jako pasażer, ponieważ od maja pokusa korzystania z niej podczas jazdy jest jeszcze większa. Jednak dzięki nowej funkcji oglądania powtórek golów, gracze będą mieli jeszcze więcej okazji do śledzenia wydarzeń sportowych, a w grze SUPERGAME SPOTAWHEEL – szansę na wygranie potężnego SUV-a.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024