Silesion.PL

serwis informacyjny

Super Nokaut 100 PLN! Ekstra Bonus za wygraną Błachowicza przez KO lub TKO

Super Nokaut 100 PLN Ekstra Bonus za wygrana Blachowicza przez KO lub TKO

Super Nokaut 100 PLN Ekstra Bonus za wygrana Blachowicza przez KO lub TKO

Ambasador Superbet Jan Błachowicz w niedzielę broni tytułu w walce z Gloverem Teixeirą podczas gali UFC 267 W związkuz tym bukmacher Superbet płaci ekstra Bonus jeśli Jan Błachowicz wygra przez KO lub TKO w zależności od rundy. Aby wziac udzial w promocji nalezy postawic zaklad solo na zwyciestwo Janka Błachowicza za min 50 PLN:

 • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w pierwszej rundzie – 100 PLN
 • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w drugiej rundzie – 75 PLN
 • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w trzeciej rundzie – 50 PLN
 • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w czwartej rundzie – 25 PLN
 • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w piątej rundzie – 25 PLN

Cieszyński Książe w walce o pas mistrzowski zmierzy się z Brazylijczykiem Gloverem Teixeirą! Dla ambasadora Superbet będzie to druga obrona mistrzowskiego tytułu, bowiem Polak obronił mistrzowski pas w marcu tego roku na gali UFC 259 pokonując Israela Adesanyę! Z tej okazji bukmacher Superbet przygotował dla Ciebie specjalną ofertę promocyjną!

Pamiętaj! Rejestrując konto dostajesz na start bonus powitalny 100% od pierwszego depozytu do 200 PLN oraz 20 PLN za pobranie aplikacji mobilnej. Co więcej, jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 1300 PLN!

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Super Nokaut”

 1. W promocji biorą udział Gracze, którzy postawią zakład pojedynczy, za minimum 50 PLN, na zwycięstwo Jana Błachowicza (Zwycięzca – „1”) na gali UFC 267. W pojedynku tym Jan Błachowicz walczyć będzie z Gloverem Teixeirą. Walka rozgrywana jest w dniu 30.10.2021 roku.
 2. W promocji brane są pod uwagę wyłącznie zdarzenia na mecze Ligi Narodów rozgrywane w dniach 28.10 – 30.10.2021 roku.
 3. Do promocji kwalifikują się tylko kupony przedmeczowe, złożone w dniach 28.10 – 30.10.2021 roku. Jeśli z jakiegoś powodu walka zostanie rozegrana po północy, czyli 31.10, wszystkie zakłady przedmeczowe, kwalifikujące się do otrzymania bonusu będą brane pod uwagę.
 4. Objęty promocją zakład musi zostać złożony z konta depozytowego i musi zostać w okresie trwania promocji.
 5. Jeżeli na promocyjnym kuponie znajdzie się jakiekolwiek inne zdarzenie, niż wyżej wymienione, nie kwalifikuje się do otrzymania bonusu.
 6. Kupony zawierające zdarzenia z zakładki „Specjalne”, „Gry Karciane” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 7. Do oferty wlicza się wyłącznie jeden zakład spełniający warunki promocji.
 8. Kupony anulowane lub zamknięte przy użyciu opcji Cashout nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej Promocji.
 9. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 10. Tylko jeden bonus może zostać aktywowany na koncie gracza w okresie trwania promocji.
 11. Bonus w tej promocji zostanie wypłacony wyłącznie w przypadku wygranej Jana Błachowicza przez KO lub TKO, w zależności od rundy, w której została odniesiona.
 12. Bonus zostanie przyznany w następujący sposób:
  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w pierwszej rundzie – 100 PLN
  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w drugiej rundzie – 75 PLN
  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w trzeciej rundzie – 50 PLN
  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w czwartej rundzie – 25 PLN
  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w piątej rundzie – 25 PLN
 13. Maksymalna kwota bonusu wynosi 100 PLN.
 14. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 48 godzin po zakończeniu promocji.
 15. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 16. Bonus ważny jest 3 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 17. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować „Super Nokaut”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu “Super Nokaut” nie zostaną aktywowane.
 18. Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 19. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 20. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.
 21. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
 22. Gracz może wziąć udział w promocji „Super Nokaut” tylko raz.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024