Silesion.PL

serwis informacyjny

Super Fury Kornackiego: Humvee EMI

Super Fury Kornackiego Humvee EMI

Super Fury Kornackiego Humvee EMI

Hummer to nie Humvee. HMMWV czyli wielozadaniowy pojazd kołowy o wysokiej mobilności to potocznie Humvee – samochód terenowy opracowany dla armii Stanów Zjednoczonych przez przedsiębiorstwo AM General. W latach 1992 – 2006 pojazd wytwarzano w cywilnej wersji jako Hummer H1. Tym razem ekspert motoryzacyjny Adam Kornacki sprawdzał mozliwości Humvee EMI.

Adam Kornacki to polski kierowca wyścigowy i dziennikarz motoryzacyjny. W 1996 roku uzyskał licencję wyścigową. Pod koniec lat 90. rozpoczął pracę jako dziennikarz motoryzacyjny, pisząc artykuły dla takich czasopism, jak „Motoexpress”, „Auto Sport” i „Motor”. Tworzył również programy dla Wizji TV i TVN.

Pierwszy odcinek formatu „Super Fury” został już udostępniony na kanale Youtube Superbet. Równolegle swoją premierę miał 15 sekundowy spot reklamowy, który emitowany jest we wszystkich najważniejszych stacjach TV oraz w kanałach internetowych. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024