Silesion.PL

serwis informacyjny

STS Oficjalnym Sponsorem wielosekcyjnego GKS-u Katowice

STS Oficjalnym Sponsorem wielosekcyjnego GKS u Katowice

Zakłady bukmacherskie STS kontynuują swoje zaangażowanie w polski sport, tym razem podejmując wielosekcyjne sponsorowanie klubu GKS-u Katowice. To pierwsza taka umowa w Polsce, gdzie bukmacher podpisał kontrakt nie tylko z jedną, lecz z wszystkimi czterema sekcjami klubu, obejmując piłkę nożną mężczyzn i kobiet, hokej na lodzie oraz siatkówkę. Umowa została podpisana na rok, z opcją przedłużenia.

STS od lat wspiera różne polskie kluby sportowe, a przed rozpoczęciem nowego sezonu Ekstraklasy, zakłady bukmacherskie podpisały umowę z mistrzem Polski, Rakowem Częstochowa, oraz Koroną Kielce. Teraz przyszła pora na GKS Katowice, gdzie umowa nie ogranicza się tylko do piłki nożnej, ale obejmuje wszystkie sekcje klubu, co stanowi unikalne rozwiązanie na polskim rynku.

Paweł Rabantek, Chief Marketing Officer w STS, podkreślił, że firma jako lider branży bukmacherskiej wyznacza trendy na rynku i zdecydowała się zaangażować w regionalny projekt takim jak wielosekcyjny GKS Katowice. STS jest pierwszym bukmacherem w Polsce, który został sponsorem drużyny kobiet, która dodatkowo jest aktualnym mistrzem Polski w swojej dyscyplinie.

Współpraca z wielosekcyjnym GKS-em Katowice to dla nas kolejny etap skutecznie i szeroko realizowanej od lat strategii wspierania rodzimego sportu, a w tym przypadku również lokalnego sportu, bo od wielu lat STS jest nierozerwalnie związany właśnie z Katowicami, gdzie znajduje się nasza główna siedziba. Gramy razem z mistrzami i mistrzyniami Polski w swoich dyscyplinach, co jest dla STS rzeczą naturalną, gdyż pokrywa się z naszymi aspiracjami jako niekwestionowanego lidera rynku bukmacherskiego w Polsce. – powiedział Paweł Rabantek, Chief marketing officer w STS

Umowa zakłada, że logo STS znajdzie się na koszulkach zawodniczek sekcji żeńskiej piłki nożnej. Natomiast zgodnie z zapisem w umowie, logotyp bukmachera umieszczony będzie na rękawkach koszulek mistrzów Polski w hokeju na lodzie oraz w sekcjach siatkówki i piłki nożnej mężczyzn. Dodatkowo, logo STS będzie widoczne na bandach LED, ściankach sponsorskich oraz innych elementach ekspozycyjnych stadionu przy ul. Bukowej, hali Ośrodka Sportowego Szopienice i lodowisku “Satelita”. Współpraca obejmie również działania digital, na stronie internetowej klubu, w mediach społecznościowych oraz newsletterach.

Bardzo cieszę się z zaufania, jakim STS obdarzył GKS Katowice. Jestem przekonany, że wspólnie wypracowana umowa z wielosekcyjnym klubem, a także jej aktywacja będzie dobrym przykładem partnerstwa dla całego otoczenia biznesowego. Wierzę, że sponsor o ogólnopolskim zasięgu, który ma swoją siedzibę w Katowicach, to sygnał dla wszystkich, że GieKSa jest gotowa na współpracę z dużymi firmami. – mówi Karol Kuśka, Business Development Manager GKS-u Katowice

STS planuje również specjalne aktywacje skierowane do kibiców, zarówno online, jak i offline. Przed pierwszym meczem 1. Ligi, zakłady bukmacherskie przewidują specjalną akcję promocyjną. Nowi klienci, rejestrujący się z dedykowanym kodem, mogą otrzymać bonus w postaci 300 zł za wygraną piłkarzy GieKSy. Ponadto, dla obecnych klientów, STS przygotował ofertę z zakładem bez ryzyka oraz dedykowane kursy na to spotkanie. Dla kibiców przygotowano także promocje z bonusami oraz boosty kursowe na inne wielosekcyjne wydarzenia.

Współpraca z GKS-em Katowice to dla STS kolejny krok w rozwoju firmy oraz dowód na zaangażowanie i wsparcie rodzimego sportu. Mamy nadzieję, że umowa przyniesie wiele korzyści zarówno dla zakładów bukmacherskich, jak i dla klubu, a kibice będą mieli jeszcze większą radość z oglądania swoich ulubionych dyscyplin w barwach GKS-u Katowice.

STS to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

***
O Grupie STS

Grupa STS – jeden z największych bukmacherów w Europie Centralnej oraz lider rynku w Polsce – została założona w 1997 roku. Portfolio usług Grupy obejmuje zakłady sportowe,   sporty   wirtualne,   BetGames   oraz   szeroką   ofertę   zakładów   na   wyniki wydarzeń esportowych.

Grupa udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacji dedykowanych systemom Android i iOS oraz ogólnopolskiej   sieci   ok.   400   lokali   stacjonarnych.   Grupa   cały   czas   rozwija   ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie   esportu.   Bukmacher   stworzył   też   własny   system   wypłat   –   STSpay   –pozwalający na szybkie przelewy przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Grupa jest również właścicielem systemu bukmacherskiego Betsys, z którego korzysta.

Za sprawą efektywnego i całodobowego systemu Customer Service, Grupa jest w stanie odpowiadać na rosnące zapotrzebowania klientów. Firma oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo w internecie, za pośrednictwem STS TV. Usługa jest dostępna także użytkownikom urządzeń mobilnych. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje blisko 5000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym   podmiotem   na   rodzimym   rynku   sponsoringu.   Firma   jest   oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, sponsorem strategicznym Lecha Poznań, sponsorem głównym Jagiellonii Białystok a także oficjalnym bukmacherem Widzewa Łódź,   Lechii   Gdańsk,   Zagłębia   Lubin,   Polskiej   Ligi   Siatkówki   czy   innych   klubów   i związków sportowych. Grupa angażuje się także we wspieranie esportu.

​Spółka   posiada   nowoczesne   punkty   przyjmowania   zakładów,   które   znajdują   się   w każdym większym mieście w Polsce – łącznie na terenie kraju jest ich ok. 400. Grupa zatrudnia ok. 1200 osób.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze