Silesion.PL

serwis informacyjny

Strefa Kibica Sports Bar na stadionie PGE Narodowym w Warszawie

Strefa Kibica Sports Bar na stadionie PGE Narodowym w Warszawie

Strefa Kibica Sports Bar na stadionie PGE Narodowym w Warszawie

W sobotę 5 listopada, nastąpi uroczyste otwarcie Strefy Kibica Sports Baru na stadionie PGE Narodowym. Od kolejnej soboty zarówno kibice, jak i fani klimatycznych miejsc, będą mogli korzystać z nowego sports baru, którego lokalizacja czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym. Na dzień otwarcia zaplanowano szereg atrakcji, m.in. spotkania z piłkarzami, degustacje, konkursy i zabawy, a także wspólne oglądanie meczu Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet – Polska vs Niemcy.

PGE Narodowy jest domem polskiej reprezentacji, w którym padają rekordy świata, a emocje sportowców przeplatają się z radością i łzami kibiców. Bardzo cieszę się z faktu, że największy stadion w Polsce – tak mocno przesiąknięty sportowymi emocjami – stanie się także strefą, w której kibice będą mogli spotykać się i oglądać transmisje na żywo z najważniejszych zmagań sportowych. Drugiego takiego miejsca po prostu nie ma – mówi Włodzimierz Dola, prezes PL.2012+, operatora PGE Narodowego.

Podczas zaplanowanego na sobotę, 5 listopada, w godzinach 18.00-23.00 wielkiego otwarcie Strefy Kibica Sports Baru  będą czekać na kibiców konkursy, zabawy, a także wyjątkowi goście: Marcin Żewłakow, Michał Żewłakow, Piotr Świerczewski czy Tomasz Kłos. Zwieńczeniem wieczoru będzie wspólne oglądanie meczu Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet – Polska vs Niemcy.

– Misja miejsca jest zgodna z hasłem “Przejdźmy na Ty” marki Tyskie, a jego głównym celem jest stworzenie przestrzeni do spotkań kibiców, piłkarzy i wszystkich miłośników piłki nożnej w przyjaznej, inkluzywnej atmosferze – mówi Wojciech Szerszeń, Junior Brand Manager Tyskie.

W Strefie Kibica Sports Barze transmitowane będą wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe – od meczów reprezentacji Polski, rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA, turniejów wielkoszlemowych, EuroBasketu po siatkarską Euroligę. Szczególnie ważnym punktem w harmonogramie Strefy Kibica Sports Baru będą zbliżające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze. Szczegółowy plan wszystkich transmisji będzie ustalany z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Strefa Kibica Sports Bar zlokalizowany jest na PGE Narodowym, zaraz obok Recepcji Głównej. Wejście bramą nr 1, od strony Ronda Waszyngtona. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024