Silesion.PL

serwis informacyjny

SsangYong sponsorem Wisły Płock

SsangYong sponsor Wisly Plock

SsangYong sponsor Wisly Plock

Producent samochodów terenowych i SUV-ów – SsangYong – został sponsorem Wisły Płock. Umowa została podpisana do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia współpracy o kolejne miesiące.

SsangYong to koreański producent samochodów terenowych i SUV-ów, które pierwotnie zostały stworzone na potrzeby wymagających dróg Półwyspu Koreańskiego – prawie osiemdziesiąt procent powierzchni Korei stanowią bowiem góry. W przypadku tej firmy można mówić o blisko siedemdziesięciu latach doświadczenia w konstruowaniu samochodów, a produkty koreańskiego producenta cechują się niezawodnością i wysoką jakością materiałów, które są potwierdzone bezpłatną, pięcioletnią fabryczną gwarancją. Możliwość montażu instalacji LPG czyni ich eksploatację niezwykle ekonomiczną.

– Miło nam powitać firmę SsangYong w gronie sponsorów Wisły. Chciałbym podkreślić, że koreański producent w ostatnim czasie notuje na rynku polskim imponujące wyniki. Jestem pewien, że wspólnie z nami uda mu się pokonać kolejne, wysokie bariery sprzedażowe. Liczymy na owocną współpracę – powiedział na temat nowego sponsora prezes Wisły Płock Tomasz Marzec.

reklama

Marka powstała dokładnie w 1954 roku, co czyni ją najstarszym producentem samochodów w Korei Południowej. Znakiem firmowym SsangYong jest budowa aut z napędem 4×4, mocne silniki czy duży prześwit. Do tego dodać należy funkcjonalizm, wysokiej jakości materiały, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Wysoka pozycja kierowcy oraz sprawdzone silniki spalinowe i szereg elektronicznych asystentów ułatwiają pełną kontrolę nad drogą oraz pojazdem. W portfolio marki na specjalną uwagę zasługuje pick-up Musso, jeden z najbardziej komfortowych modeli na rynku. Jest on dostępny w  dwóch wersjach rozstawu osi, jak przykładowo wersja Grand o długości 5,4m i ładownością nawet do 1075kg. Producent wprowadził na rynek również swój pierwszy elektryczny samochód, Korando e-Motion, a na swoją polską premierę czeka przełomowy dla marki model, SsangYong Torres.

– Czujemy się zaszczyceni z rozpoczęcia współpracy z Wisłą Płock. Nafciarzy, podobnie jak markę SsangYong, cechują twardy charakter i cierpliwość w realizacji obranych celów. Piąte miejsce w klasyfikacji ekstraklasy to z pewnością jeszcze nie ostatnie słowo płocczan, a na wskroś uniwersalne samochody SsangYong będą wspierać klub w drodze na szczyt – przyznał Jerzy Prządka – członek zarządu SsangYong Auto Polska.

W ramach zawartej umowy Wisła Płock otrzyma od sponsora osiem samochodów marki SsangYong do użytku służbowego oraz działań promocyjnych. Każdy samochód, oprócz brandingu w postaci logotypów Wisły Płock oraz Sponsora opatrzony zostanie również hasłem „SsangYong wspiera Nafciarzy w drodze na szczyt”. Uroczyste przekazanie aut odbyło się w płońskim salonie SsangYong Michalski Motors, a okolicznościowa sesja zdjęciowa została zrealizowana na terenie stadionu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024