Silesion.PL

serwis informacyjny

Sprawdź statystyki piłkarskie w aplikacji Superbet i przygotuj do meczu

Sprawdz statystyki pilkarskie w aplikacji Superbet i badz lepiej przygotowany do meczu

Sprawdz statystyki pilkarskie w aplikacji Superbet i badz lepiej przygotowany do meczu

Nowa funkcjonalność w Superbet!

Jako Super fan piłki nożnej, z pewnością koncentrujesz część swojego czasu na sprawdzaniu składów i analizujesz statystyki poszczególnych zawodników, zanim ostatecznie postawisz zakład!

Superbet właśnie wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom, dodatkowo podkreślając uniwersalny charakter aplikacji mobilnej. Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie, a dogłębna analiza danych idzie w parze z lepszym zrozumieniem aktualnej dyspozycji zespołu czy zawodnika. W ten sposób zwiększając szanse na wygraną Twojego kuponu!

Już teraz logując się na swoje konto gracza w aplikacji Superbet, a także wybierając interesujące Cię spotkanie piłkarskie, po kliknięciu zakładkę skład możesz sprawdzić statystyki poszczególnych zawodników. Możesz filtrować odpowiednie statystyki w różnych sezonach i w różnych kategoriach, jak atak, obrona, podania, dyscyplina taktyczna.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Ściągnij aplikację mobilną już teraz i sprawdź jedyną w swoim rodzaju funkcjonalność. Żadna firma na rynku polskim nie oferuje tego typu udogodnień dla gracza!

Dostęp tylko dla osób pełnoletnich.

Superbet to legalny bukmacher, który posiada zezwolenie na urządzania zakładów wzajemnych w Polsce. Strona zawiera treści związane z grami hazardowymi i wstęp na nią jest dozwolony jedynie dla osób pełnoletnich. Hazard związany jest z ryzykiem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024