Silesion.PL

serwis informacyjny

Spotkanie Wisła Business Club i Partnerskich Klubów Biznesu

W niedzielę 11 października 2020 roku w Hotelu Herman w Płocku odbyło się spotkanie partnerów biznesowych Wisły Płock, zrzeszonych pod szyldem Wisła Business Club.

Na spotkaniu przedstawione zostały nowe możliwości z niedawno podpisanej umowy z Partnerskimi Klubami Biznesu. W Hotelu Herman spotkali się przedstawiciele sponsorów oraz partnerów Wisły Płock, którzy wspierają nasz klub od wielu lat i są z nami na dobre i na złe. Spotkanie rozpoczęło się od zaprezentowania nowych możliwości biznesowych Wisły Płock, które przedstawili kolejno prezes Tomasz Marzec, prezes zarządu Partnerskich Klubów Biznesu Radosław Rogiewicz oraz Łukasz Zwierzchowski – były partner Nafciarzy. Był również czas na wzajemną dyskusję, wymianę poglądów biznesowych, czy przedstawienia swoich wizji rozwoju naszego klubu. W spotkaniu udział wzięło kilkunastu przedstawicieli naszych sponsorów i partnerów.

Łukasz Zwierzchowski oficjalnie dołącza do Wisły Płock, a jego zadaniem będzie koordynowanie całego projektu Wisła Business Club.

Partnerskie Kluby Biznesu prowadzą działalność, która polega na tworzeniu klubów biznesu przy i we współpracy z klubami sportowymi, a także klubów biznesu jako odrębnych jednostek. Projekt ma na celu zrzeszenie przedsiębiorców w Klubach Biznesu działających zarówno jako samodzielne jednostki, jak i przy klubach sportowych. Przedsiębiorcy przyłączając się do Klubu oprócz dotychczasowych możliwości reklamowych zyskują możliwość nawiązywania nowych znajomości biznesowych oraz rozwijania własnych firm.

W tej chwili w projekt włączone jest 20 miast z terenu całej Polski. W Klubach zrzeszonych w PKB jest ponad 1000 różnej wielkości firm, które reprezentują różnorakie branże. Dzięki temu przedsiębiorcy, którzy zdecydują się przyłączyć do projektu będą mieli możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych zarówno w Polsce, ale również poza jej granicami – dzięki klubowi biznesu istniejącemu w Czechach.

– Chcemy zaprezentować naszym partnerom i sponsorom to, co zamierzamy z nimi robić w najbliższej przyszłości, jakie będą mieli możliwości z ostatnio podpisanej umowy z partnerskimi klubami biznesu. Chcemy, aby nasi partnerzy i sponsorzy mogli dalej się rozwijać, jakie korzyści będą mogli czerpać ze wzajemnej współpracy i przede wszystkim, by dalej mogli kibicować Wiśle, co jest oczywiście w tym wszystkim najważniejsze. Za chwilkę rozpocznie się spotkanie, z którego, mam nadzieję, każdy wyjdzie zadowolony. – powiedział nam jeszcze przed rozpoczęciem spotkania prezes Wisły Płock Tomasz Marzec.

Partnerskie Kluby Biznesu to projekt ogólnopolski, zrzeszający kluby sportowe z różnych dyscyplin – nie tylko piłki nożnej. Chociaż w większości są to kluby ekstraklasy, pierwszej oraz drugiej ligi. Dzięki projektowi możemy łączyć sport z biznesem. Przedsiębiorcy, firmy, które do tej pory uczestniczyły jako sponsorzy w Wiśle, będą mieli większe możliwości biznesowe, nie skupiające się tylko na reklamie. Nowe firmy, które będziemy chcieli pozyskać jako sponsorów, oprócz dotychczasowej oferty reklamowej, otrzymają również oferty biznesowe. Przedsiębiorcy, którzy szukają nowych kontaktów, nowych możliwości biznesowych, oszczędności w swoich firmach, nowych możliwości związanych z Covid-19 – czyli to, co się obecnie dzieje, co sprawia, że spadają obroty, brakuje wiarygodnych kontrahentów – mogą liczyć na nasza pomoc. Wisła Business Club będzie kolejnym klubem, który dołączył do naszego projektu – do klubów biznesu z całej Polski. Chcemy zaprosić do naszego grona jak najwięcej firm. Wszystko po to, by pomagać sobie w biznesie, a w ten sposób również wspierać kluby sportowe. Takim klubem będzie teraz również Wisła Płock. – powiedział nam Radosław Rogiewicz, prezes zarządu Partnerskich Klubów Biznesu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024