Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowe zasady udziału kibiców w meczach Miedzi Legnica. Trzeba wymienić karnet!

W związku z objęciem całego kraju żółtą strefą ze względu na trwającą epidemię koronawirusa, począwszy od spotkania 9. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy Miedzią Legnica a Puszczą Niepołomice, udział widowni w meczach rozgrywanych na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy odbywać się będzie według nowych zasad. Dostępne będzie jedynie co czwarte krzesełko, więc zmienią się miejsca przypisane karnetowiczom. Wiąże się to koniecznością wymiany karnetu, której dokonać można mailowo lub w Strefie Miedzi.

Od meczu Miedzi z Puszczą na trybunach zajętych będzie mogło być jedynie 25 procent krzesełek. Oznacza to, że na obiekt wejdą wyłącznie posiadacze karnetów (1500 osób). Nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na pojedyncze spotkania. W związku z wymogami wynikającymi z obowiązującego rozporządzenia oraz z Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych, zmianie ulegną miejsca obecnie przypisane karnetowiczom (zajęte może być co czwarte krzesełko). Wiąże się to koniecznością wymiany karnetu, której dokonać można w Strefie Miedzi bądź zdalnie, wysyłając maila na adres karnety@miedzlegnica.eu – w wiadomości należy zawrzeć imię, nazwisko oraz informację o dotychczas zajmowanym miejscu. Nowy karnet do wydrukowania zostanie odesłany w informacji zwrotnej. Tylko z nowym karnetem będzie możliwość wejścia na stadion! Oczywiście, wymiana karnetu jest bezpłatna.

Mecze w rygorze sanitarnym

Przypominamy, że mecze rozgrywane są w ściśle wyznaczonym rygorze sanitarnym. Udostępnione może być jedynie co czwarte krzesełko. Przy wejściach na stadion znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. W drodze na swoje miejsce kibic jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa (maseczka powinna być ściągnięta po zajęciu miejsca siedzącego). Kibice zobowiązani są utrzymywać pomiędzy sobą odpowiednią odległość, również podczas przemieszczania się na terenie obiektu. Maksymalna liczba osób przebywających w toaletach została ograniczona do liczby kabin toaletowych. Zabronione jest wnoszenie bagażu podręcznego i nie są udostępniane punkty depozytowe. Wychodzenie ze stadionu po meczu będzie odbywało się poszczególnymi sektorami – będziemy Państwa informować o kolejności wychodzenia, by uniknąć zgromadzenia wielu osób w jednym miejscu. Informujemy także, że uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023