Silesion.PL

serwis informacyjny

#solidarnizukrainą Drone light show w Chorzowie 4 marca 2022r.

Drone light show w Chorzowie 4 marca 2022

Drone light show w Chorzowie 4 marca 2022

Dramat rozgrywający się na terenie Ukrainy spowodowany zbrojnym najazdem wojsk rosyjskich dotknął nas wszystkich. Pomoc płynąca dla walczącego narodu ze strony społeczeństwa i państw przyjmuje bardzo różne formy świadczące o współczuciu świata dla pokrzywdzonych.

W pomoc ofiarom konfliktu włączyła się też polska firma Astranate, znana z wprowadzenia na polski rynek innowacyjnej formy pokazów plenerowych, jakimi są świetlne pokazy dronów. W ramach akcji #SolidarniZUkraina nasi Partnerzy- którymi są polskie marki takie jak InPost, wraz z Polską Akcją Humanitarną, chcą podziękować Polakom za fantastyczną postawę i solidarność w działaniu w celu pomocy uchodźcom z Ukrainy oraz zwrócić uwagę na potrzebę koordynacji działań pomocowych, aby mogły stać się długofalowym wsparciem.. Patronat nad wydarzeniem objęła Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia.

Pokaz zamknięty (dla publiczności) odbędzie się w piątek, 4.03.2022 o godzinie 19:00 na lotnisku modelarskim w Chorzowie przy ulicy Siemianowickiej 103.

Astranate jest spółką powstałą w 2021 roku. Jej zadaniem zmienić mentalność związaną z plenerowymi pokazami sztucznych ogni/fajerwerków. Sztuczne ognie są pokazami, które nie odbywają się bez szkody dla środowiska naturalnego i zdrowia ludzkiego. Nie są neutralne dla zwierząt. Są niebezpieczne pod względem zagrożeń pirotechnicznych.

Dziś technologiczne możliwości pozwalają tworzyć spektakularne, bezpieczne i wolne od wad sztucznych ogni pokazy, które przyciągają tysiące widzów.

Informacja prasowa

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author