Silesion.PL

serwis informacyjny

Sławomir Peszko o walce na gali Fame MMA

Slawomir Peszko podczas wywiadu z Szlonym Reporterem zrodlo Youtube.com Szalony Podcast

Slawomir Peszko podczas wywiadu z Szlonym Reporterem zrodlo Youtube.com Szalony Podcast

Były reprezentant kraju i piłkarz Wieczystej Kraków, Sławomir Peszko, przyznał że już prowadzi rozmowę z szefem jednej z głównych federacji freakowych w Polsce. Czy dojdzie do pojedynku między nim a Robertem Karasiem podczas jednej z gal organizowanych przez Fame MMA? Plotki i spekulacje jeszcze bardziej się nasiliły się od momentu, kiedy aktywny jeszcze piłkarz pojawił się w studiu organizacji podczas gali FAME 17. Teraz ten temat ponownie pojawił się w programie na kanale YouTube, prowadzonym przez Tomasza „Szalonego Reportera” Matysiaka.

Ja jestem taki, że nigdy nie zamykam sobie drzwi – powiedział Peszko w wywiadzie z Szalonym Reoporterem – Gdzieś przez głowę mi przeszło, że taka duża gala, Fame w Krakowie, swoja publiczność, ja tu ze świata piłki, coś zupełnie innego (…) Trochę “hajsu” by wpadło, choć ja go aż tak nie potrzebuję.

Obecnie Peszko pozostaje piłkarzem Wieczystej Kraków, jednak od kilku miesięcy nie gra w każdym meczu z zachowaniem zasad. Na początku lutego pojawił się na siedemnastej edycji gali FAME MMA. Mateusz Borek w programie Kanału Sportowego potwierdził, że Peszko otrzymał ofertę walki w organizacji FAME.

Jestem ciężko kontuzjowany i na razie walczę o powrót na boisku. Ale ja jestem taki, że nigdy nie zamykam sobie drzwi – powiedział Sławek Peszko w rozmowie z Danielem “DeeJayPallaside” Pawlakiem, podczas gali Fame MMA 17.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author