Silesion.PL

serwis informacyjny

Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiśle

Slaski Jarmark Bozonarodzeniowy w Wisle

Slaski Jarmark Bozonarodzeniowy w Wisle

W tym roku w Wiśle szykuje się niesamowite zimowe wydarzenie, do „Perły Beskidów” zawita Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy, w trakcie którego weekendy wypełnione będą atrakcjami, koncertami i świątecznym klimatem a i w tygodniu znaleźć Państwo będziecie mogli coś dla siebie. Na wszystkich czeka mnóstwo atrakcji, będą stoiska gastronomiczne i stoiska z rękodziełem, nie zabraknie ozdób świątecznych i świetnych pomysłów na prezenty. 

Oczywiście tradycyjnie już w sposób szczególny rozświetlimy choinkę a z dziećmi już 10 grudnia spotka się Święty Mikołaj. Przez cały pierwszy weekend oraz w sobotę w drugi weekend jarmarku przez rynek jeździła będzie Ciuchcia Świętego Mikołaja, która będzie zawoziła dzieci do specjalnej wioski ulubionego świętego dzieci.  Na najmłodszych (i nie tylko) będzie czekała także bajkowa karuzela, a na Basenach Wisła pojawi się lodowisko i wiele niedzodzianek dla każdego. Nie zabraknie warsztatów z rękodziała, jak choćby świątycznych kwiatów z bibuły, dekorowania pierniczków, tworzenia stroików świątecznych. 

W weekendy czekają nas także koncerty i bogaty program artystyczny. Program koncertów, to m.in.: 

  • 10.12 – Brathanki
  • 11.12 – Sound’nGrace
  • 17.12 – Enej
  • 18.12 – Zimowa Symfonia Beskidzka

Oprócz tego na świątecznej scenie pojawi się wielu innych, wspaniałych wykonawców, będzie można usłyszeć zarówno muzykę regionalną, świąteczną jak i rozrywkową. 

W drugi weekend jarmarku Nadleśnictwo Wisła będzie rozdawało choinki. 

Całość Jarmarku będzie powiązana z otwarciem linii kolejowej oraz rozpoczęciem sezonu zimowego w Beskidach. Zaplanujcie sobie ten czas na spędzenie go wspólnie z nami.

Miejsce imprezy: Plac Hoffa
Organizator imprez: Wiślańskie Centrum Kultury
Termin imprezy: od 2022-12-10 18:00 do 2022-12-18

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024