Silesion.PL

serwis informacyjny

Śląsk Wrocław w gronie finalistów Nagród Sport Biznes Polska

Slask w gronie finalistow Nagrod Sport Biznes Polska

Slask w gronie finalistow Nagrod Sport Biznes Polska

Śląsk Wrocław znalazł się w gronie trzech finalistów nominowanych do Nagród Sport Biznes Polska w kategorii “Klub sportowy 2021”.

Stowarzyszenie Sport Biznes Polska od dwóch lat integruje polski sport i biznes, organizując kongresy, spotkania i szkolenia. Organizacja za swój podstawowy cel przyjęła profesjonalizację i integrację środowiska sportu i biznesu. Do głównych zadań Stowarzyszenia należy dbanie o rozwój i edukację osób tworzących polski biznes sportowy, a także wyznaczanie nowych trendów i standardów.

W kolejnej edycji Nagród Sport Biznes Polska eksperci najpierw wybrali 220 kandydatów, a następnie wyłonili trzech nominowanych w każdej z piętnastu kategorii. W jednej z nich – “Klub sportowy 2021 roku” w gronie finalistów znalazł się piłkarski Śląsk Wrocław.

Jury konkursu zgodnie uznało, że zaangażowanie w rozwój i promocję polskiego sportu przez Śląsk zasługuje na szczególne uznanie i wyróżnienie. Obok Śląska Wrocław w gronie trzech nominowanych klubów znalazły się Łomża VIVE Targi Kielce (piłka ręczna) oraz Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (siatkówka).

Miejsce w gronie finalistów Nagród Sport Biznes Polska jest dla nas istotnym docenieniem pracy wkładanej w rozwój klubu na wielu płaszczyznach. Śląsk Wrocław jest klubem otwartym, który łączy wiele środowisk. Mówimy tu oczywiście przede wszystkim o sporcie, ale działalność tego typu organizacji to również szereg działań biznesowych, marketingowych czy CSR-owych. Dziękujemy za wyróżnienie, a jednocześnie serdecznie gratulujemy pozostałym nominowanym i nagrodzonym we wszystkich kategoriach – mówi Piotr Waśniewski, prezes zarządu Śląska Wrocław.

Wyłonienie laureatów i wręczenie statuetek nastąpi podczas Gali Sport Biznes Polska, która odbędzie się 15 marca 2022 r. w Warszawie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024