Silesion.PL

serwis informacyjny

Skryte oblicze Polski czeka na odkrycie w Pokémon GO!

Skryte oblicze Polski czeka na odkrycie w Pokemon GO

Skryte oblicze Polski czeka na odkrycie w Pokemon GO

Trenerzy!

Teraz jest doskonały czas na odkrywanie lub powrót do świata Pokémon GO! Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować kampanię reklamową zatytułowaną „Sekretne oblicze Polski czeka na odkrycie”. Zachęcamy zarówno nowych, jak i powracających do gry trenerów do odkrywania Polski z Pokémon GO – w towarzystwie znajomych i rodziny!

Aby uczcić tę okazję, przygotowaliśmy wyjątkowe bonusy w grze dostępne tylko dla trenerów w Polsce. Od 8:00 czasu lokalnego 24 sierpnia do 20:00 20 września 2022 roku gracze z Polski będą mogli skorzystać z następujących bonusów:

  • Balon przyniesie Wam sponsorowane prezenty
  • W sklepie w grze znajdziecie bezpłatny zestaw przedmiotów
  • Otrzymacie Timed Research „Old Friends, New Beginnings” (Starzy przyjaciele, nowe początki), dzięki któremu odnowicie więzi ze swoimi niektórymi ulubionymi pierwszymi Pokémonowymi partnerami!

Oprócz wymienionych bonusów w grze prawdziwy balon na ogrzane powietrze pojawi się w sierpniu nad wybranymi miastami w Polsce:

  • 24-25 sierpnia – Włocławek
  • 25-26 sierpnia – Grudziądz
  • 26-27 sierpnia – Legnica

Z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć, co uda się odkryć graczom z całej Polski podczas tej wyjątkowej akcji! Ruszajcie przed siebie!

Podczas gry w Pokémon GO należy uważać na otoczenie i stosować się do zaleceń lokalnych władz ds. zdrowia. Nadchodzące wydarzenia mogą ulec zmianie. Aby być na bieżąco, śledźcie nas w mediach społecznościowych, włączcie powiadomienia push i subskrybujcie nasz biuletyn e-mail.

— Zespół Pokémon GO

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023