Silesion.PL

serwis informacyjny

Zobacz z bliska Rosomaki

Zobacz z bliska Rosomaki

Zobacz z bliska Rosomaki

W najbliższą niedzielę w godzinach 13.00-17.00, na terenie Parku Tradycji trwać będzie kolejna edycja Pikniku Militarnego z Rosomakiem. Podczas imprezy zaplanowano wiele atrakcji w tym: prezentację wozów bojowych, sprzętu i wyposażenia żołnierzy oraz pojazdów militarnych. Ponadto będzie można spróbować grochówki z kuchni polowej i skorzystać ze strzelnicy ASG. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami dla dzieci i młodzieży, a także prezentacji wyposażenia służb mundurowych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne.

Podczas imprezy będzie można m. in. zapoznać się z pojazdami wojskowymi różnego typu (m in. lekki pojazd typu Honker oraz czołg), wziąć udział w prelekcjach dotyczących militariów, pokazie broni ostrej, spróbować swoich umiejętności na strzelnicy (typu airsoft oraz multimedialna), zapoznać się z działalnością grup paramilitarnych. Nie zabraknie również grochówki z kuchni polowej, a w budynku Parku Tradycji odbędą się dwie prelekcje: pierwsza dotyczyć będzie misji w Afganistanie i obecnych tam Rosomaków, a druga – podróży wojskowym Hookerem. Zapraszamy nie tylko sympatyków tematyki militarnej, ale i całe rodziny z dziećmi, dla których również nie zabraknie atrakcji. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024