Silesion.PL

serwis informacyjny

Shiny Corsola pojawia się po raz pierwszy w Pokémon GO!

Shiny Corsola pojawia sie po raz pierwszy w Pokemon GO

Shiny Corsola pojawia sie po raz pierwszy w Pokemon GO

Pokémon Air Adventures to inicjatywa zapoczątkowana w Japonii, która pomaga tworzyć wspaniałe wspomnienia z podróży. Aby to uczcić, na Okinawie w Japonii specjalny Pikachu w koszulce z Okinawy kariyushi pojawi się w Pokémon GO od 22 lipca! Ten Pikachu będzie pojawiał się przez ponad rok, więc jeśli możesz podróżować i mieć okazję odwiedzić Okinawę, możesz spróbować go poszukać! Podobnie jak w przypadku Pikachu noszącego koszulkę kariyushi. Niantic chce wprowadzić więcej Pokémonów w kostiumach, które są dostępne tylko w niektórych regionach świata.

Shiny Corsola pojawi się również w Pokémon GO po raz pierwszy od 22 lipca! Corsolę można spotkać tylko w niektórych regionach. Nie ma zaplanowanego limitu czasowego na ten występ, więc kiedy jesteś w stanie podróżować do regionu, w którym Corsola pojawia się na wolności, możesz wyruszyć na poszukiwanie Błyszczącego Corsola!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024