Silesion.PL

serwis informacyjny

Serie A z 0% marżą bukmacherską tylko w SuperBet

6 stycznia startuje w zakładach bukmacherskich Superbet promocja 0% na cała lige wloska (10 meczów). Cym jest marża bukmachera? Marża to różnica między ceną sprzedaży dobra/usługi a ceną jego zakupu/wykonania, określająca nadwyżkę (zysk) sprzedawcy/usługodawcy. Nie inaczej jest z marżą bukmachera.

Specjalna oferta:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto z TEGO specjalnego linku, wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Każdy kurs bukmacherski, wystawiany przez bukmachera, jest powiększony o marżę. Podsumowując w jednym zdaniu: niższa marża sprzyja graczowi, natomiast wyższa ogranicza jego zyski w dłuższym okresie.

środa, 6 stycznia

AC Milan20:45Juventus Turyn
Napoli18:00ASD Spezia Calcio 2008
Torino15:00Hellas Verona
US Sassuolo Calcio15:00Genoa
Sampdoria15:00Inter Mediolan
FC Crotone15:00AS Roma
Lazio Rzym15:00Fiorentina
Bologna15:00Udinese
Atalanta15:00Parma
Cagliari12:30Benevento

Szczegółowy plan transmisji TV znajdziecie w artykule Włoski hit AC Milan – Juventus FC i derby Manchesteru na żywo w ELEVEN SPORTS

Bukmacher pełni swego rodzaju rolę pośrednika pomiędzy graczami obstawiającymi, także różne wyniki na to samo spotkanie. Dlatego zakłady musiały znaleźć pewne źródło przychodów niezależnie od rozstrzygnięć i stąd mamy tzw. marżę bukmacherską.

Jak odczytywać marżę bukmacherską? Można kierować się następującym podziałem:

  • Marża < 5% – niska marża i atrakcyjne, wysokie kursy;
  • Marża = 5-7% – akceptowalny poziom marży z satysfakcjonującymi kursami;
  • Marża = 7-10% – wysoki poziom marży i nieatrakcyjne kursy;
  • Marża > 10% – bardzo wysoka marża i bardzo nieatrakcyjne kursy.

Więcej na temat marży w zakładach bukmacherskich przeczytasz w tym artykule.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author