Silesion.PL

serwis informacyjny

Serial „Yellowstone” z Kevinem Costnerem w roli głównej

serial Kevin Costner yellowstone

serial Kevin Costner yellowstone

Yellowstone to amerykański serial telewizyjny stworzony przez Taylora Sheridana i Johna Linsona , którego premiera odbyła się 20 czerwca 2018 r. w Paramount Network . W serialu występują Kevin Costner , Wes Bentley , Kelly Reilly , Luke Grimes , Cole Hauser i Gil Birmingham . Serial śledzi konflikty na wspólnych granicach dużego rancza bydła, indyjskiego rezerwatui deweloperów gruntów.

Serial opowiada historię rodziny Dutton, właścicieli największego rancza w Montanie, Yellowstone Dutton Ranch, powszechnie nazywanego „The Yellowstone”. Fabuła kręci się wokół rodzinnego dramatu na ranczu i sąsiadującego z nim rezerwatu Indian Broken Rock, parku narodowego oraz deweloperów.

Główne postacie serialu Yellowstone

  • Kevin Costner jako John Dutton, owdowiały patriarcha rodziny Dutton w szóstym pokoleniu, który prowadzi Ranczo Yellowstone/Dutton, największe ranczo w Stanach Zjednoczonych. W miarę rozwoju serii jest nieustannie rzucany wyzwaniem przez tych, którzy chcą przejąć kontrolę nad ziemią rancza.
  • Luke Grimes jako Kayce Dutton, były US Navy SEAL i najmłodszy syn Johna i Evelyn. W pierwszym sezonie mieszkał w pobliskim rezerwacie Indian Broken Rock ze swoją rdzenną żoną i synem. W drugim sezonie on i jego rodzina przenieśli się do Dutton Ranch. W czwartym sezonie przenieśli się z rancza do domu na własnej posesji.
  • Kelly Reilly jako Bethany Dutton, finansistka, trzecie dziecko Johna i Evelyn, jedyna córka. Chociaż Beth jest dobrze wykształcona, bardzo inteligentna i mistrzowska w manipulacji, Beth jest zgorzkniała i niestabilna emocjonalnie oraz cierpi na problem nadużywania substancji. Jest wierna ojcu i zakochana w Ripie Wheeler.
  • Wes Bentley jako Jamie Dutton, prawnik, aspirujący polityk i drugie najstarsze dziecko Johna i Evelyn. Chociaż jest całkowicie lojalny wobec swojego ojca i rodziny, jest stale sfrustrowany ich pozorną nietolerancją wobec niego. Jamie ma intensywny związek miłości i nienawiści ze swoją siostrą Beth. W trzecim sezonie okazuje się, że został adoptowany przez Johna i Evelyn po tym, jak jego biologiczny ojciec zamordował jego matkę i poszedł do więzienia.
  • Kelsey Asbille jako Monica Long Dutton, indiańska żona Kayce i synowa Johna. W pierwszym sezonie jest nauczycielką w miejscowej szkole w rezerwacie Indian Broken Rock. W drugim sezonie zostaje profesorem na Uniwersytecie Stanowym Montana w Bozeman.
  • Brecken Merrill jako Tate Dutton, syn Kayce i Moniki oraz jedyny wnuk Johna
  • Jefferson White jako Jimmy Hurdstrom, pracownik rancza w Yellowstone i amatorski jeździec bronc. W sezonie 4 opuścił Yellowstone ze swoim narzeczonym, aby dołączyć do 6666
  • Danny Huston jako Dan Jenkins, miliarder deweloper z Kalifornii, którego głównym celem jest przejęcie rancza Yellowstone od Johna i jego rodziny (sezon 1-2).
  • Gil Birmingham jako szef Thomas Rainwater, szef pobliskiego fikcyjnego rezerwatu Indian Broken Rock. Stara się odzyskać ranczo Yellowstone od Johna i jego rodziny, ziemię, którą uważa za skradzioną rdzennym Amerykanom, którzy ją pierwotnie zamieszkiwali.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023