Silesion.PL

serwis informacyjny

Serial Dexter powraca!

Serial Dexter powraca! Ulubiony amerykański seryjny morderca Dexter Morgan (Michael C. Hall) powróci w nowym, limitowanym, 10-odcinkowym serialu produkcji ShowTime, w którym po raz kolejny spotkają się gwiazda serialu Michael C. Hall i showrunner Clyde Phillips. Produkcja nowej serii ma się rozpocząć na początku 2021 r. Wstępna data premiery przypada na jesień 2021 r. Ogłosili to dziś Gary Levine i Jana Winograde, prezesi działu rozrywki Showtime Networks Inc.

Nie ma żadnych szczegółów co do miejsca pobytu Dextera Halla. W finale ósmego sezonu Dexter sfingował swoją śmierć i zamieszkał pod nowym nazwiskiem w Oregonie.

Dexter to amerykański serial telewizyjny wyprodukowany i emitowany przez stację telewizyjną Showtime. Akcja serialu skupia się wokół Dextera Morgana (w tej roli Michael C. Hall). Bohater za dnia pracuje jako analityk śladów krwi w Miami Metro Police Department, nocą jest seryjnym mordercą. Pierwszy sezon serialu został stworzony na podstawie powieści Jeffa Lindsaya Demony Dextera (Darkly Dreaming Dexter). Scenariusz do kolejnych sezonów serialu, napisany przez Jamesa Manosa Jr., powstał niezależnie od prac Lindsaya. Michael C. Hall otrzymał za rolę wiele nagród i nominacji

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024