Silesion.PL

serwis informacyjny

SEC mistrzostwa Europy na żużlu – Łaguta faworytem bukmacherów

1.50 – tyle wynosi kurs na to, że Grigorij Łaguta zdobędzie w sobotę tytuł mistrza Europy na żużlu. Czwarta, finałowa runda zawodów SEC odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Faworytem kibiców jest pochodzący z Rybnika Kacper Woryna, ale zdaniem analityków TOTALbet nie ma on dużych szans na triumf przed własną publicznością. Co jeszcze kryje się w ofercie legalnego bukmachera?

Zawody cyklu SEC rozpoczęły się w lipcu w Gustrow, gdzie najlepszy był Łaguta. Później rywalizowano także w Toruniu (Madsen) i Vojens (Michelsen). Najrówniej spisywał się Łaguta, który ma punkt przewagi w klasyfikacji generalnej nad Nickim Pedersenem i 4 punkty na Mikkelem Michelsenem. Najwyżej z Polaków są Bartosz Smektała i Kacper Woryna, którzy tracą po 5 punktów do Łaguty. W Chorzowie wyjaśni się, kto triumfuje w całym cyklu.

Tor na Stadionie Śląskim jest specyficzny i bardzo długi. W ubiegłym roku najlepiej poradził sobie na nim Madsen, który wygrał wszystkie biegi! To właśnie Duńczyk ponownie jest faworytem zawodów.

Zwycięzca SEC Chorzów, kursy TOTALbet

1. Madsen – 2.70
2. Łaguta – 4.50
3. Drabik – 4.50
4. Michelsen – 7.00
5. Woryna – 8.00

SEC klasyfikacja generalna, kursy TOTALbet

1. Łaguta – 1.50
2. Michelsen – 4.25
3. Madsen – 8.00
4. Woryna – 10.00
5. Smektała – 12.00

TOTALbet przygotował także zakłady specjalne na to wydarzenie. Postawić można m.in. na to, że Woryna wygra dwa pierwsze starty (kurs 5.50). Wszystkie zakłady na SEC obstawiać można na TOTALbet

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024