Silesion.PL

serwis informacyjny

„Scarface” zatrzymany przez policję

Scarface zatrzymany przez policje fpt KWP Gdansk

Scarface zatrzymany przez policje fpt KWP Gdansk

Według nieoficjalnych informacji zawodnik freak fightów Paweł B., został zatrzymany w czwartek 9 lutego przez pomorskich policjantów.

Funkcjonariusze namierzyli mężczyznę na jednej z ulic Gdańska i zatrzymali go, gdy kierował mercedesem, wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi kierowania pojazdami. Kompletnie zaskoczony pseudokibic nie stawiał żadnego oporu i szybko trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku za oszustwa mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego. Pseudokibic rozpoczął już odbywanie dwuletniego wyroku – przekazała RMF podkom. Karina Kamińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Paweł B. znany w freak fightowym świecie jako “Scarface” dotychczas przegrywał z Mateuszem “Tarzanem” Leśniakiem i Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem. W grudniu 2022 roku pokonał zmarłego wczoraj Mateusza Murańskiego.

Źródło: RMF 24

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

1 thought on “„Scarface” zatrzymany przez policję

  1. Proszę państwa, 9 lutego 2023 roku skończyły się w Polsce freak fighty!

Comments are closed.