Silesion.PL

serwis informacyjny

Rynek Podgórski wypełnił się zawodnikami Garbarni Kraków

Rynek Podgorski wypelnil siezawodnikami Garbarni Krakow

Rynek Podgorski wypelnil siezawodnikami Garbarni Krakow

W niedzielne popołudnie odbyło się kolejne wydarzenie związanie z obchodami Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia. Na Rynku Podgórskim miał miejsce Flash Mob, w którym wzięli udział zawodnicy Akademii Piłkarskiej Garbarni, a także mieszkańcy Krakowa.

Kilka minut po godzinie 14:00 w samym sercu Podgórza z głośników usłyszeć można było piosenkę Garbarni, czyli utwór „Młode Lwy”, co oznaczało, że niedzielne wydarzenie właśnie się rozpoczęło. Przez cały czas na płycie Rynku Podgórskiego była obecna oficjalna klubowa maskotka, z którą zgromadzeni mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Garbarski Lew miał także dla mieszkańców Krakowa drobne upominki. Przez cały czas można było również skosztować rzemieślniczych lodów, które tego dnia były darmowe. Następnie najmłodsi zawodnicy rozegrali pokazowy mecz, który zapowiadał punkt kulminacyjny wydarzenia.

Ten nastąpił o godzinie 15:00, gdy na płycie Rynku Podgórskiego zaczęli meldować się zawodnicy „Brązowych”. Młodzi adepci futbolu wbiegali tam wraz z piłkami, którymi później żonglowali. Na zakończenie wszyscy gracze ułożyli liczbę 100 – symbolizującą setne urodziny Garbarni Kraków.

Współorganizatorem wydarzenia było miasto Kraków.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024