Silesion.PL

serwis informacyjny

RTSmunity rozszerza współpracę z forBET

RTSmunity nadal rozwija swoją obecność na europejskim rynku zakładów sportowych, rozszerzając partnerstwo z polskim operatorem bukmacherskim forBET .

Umowa umożliwi klientom forBET korzystanie z oferty e-sportowej RTSmunity, w tym z szeregu rynków, czasu pracy i kursów.

Petr Pacinek , dyrektor generalny forBET, powiedział: „Współpraca, którą właśnie rozpoczęliśmy, jest wyraźnym sygnałem obranego przez nas kierunku – ciągłego doskonalenia naszej oferty w celu wspierania wzrostu naszego udziału w rynku.

Zakłady e-sportowe to wciąż rozwijająca się branża, ale już bardzo konkurencyjna i nie można odnieść sukcesu bez najlepszej oferty. Dlatego wybraliśmy RTSmunity jako naszego nowego partnera i liczymy na to, że doprowadzą nas na szczyt ”.

Umowa pojawia się w czasie, gdy coraz więcej operatorów rozszerza swoją ofertę e-sportową w wyniku przełożenia ważnych turniejów sportowych na żywo z powodu pandemii.

Pavol Krasnovský , CEO RTSmunity, dodał: „Bardzo się cieszymy z rozpoczęcia nowej współpracy z forBET. Udało im się odnieść sukces na bardzo konkurencyjnym rynku zakładów w Polsce, a przeniesienie ich oferty e-sportowej na najwyższy poziom jest oczywistym krokiem naprzód.

Jesteśmy bardzo pewni naszego rozwiązania i pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie sprawić, by e-sport stał się rosnącym źródłem przychodów operatorów zakładów sportowych”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024