Silesion.PL

serwis informacyjny

Rozświetlenie choinki i Kiermasz Bożonarodzeniowy w Goleszowie

Rozswietlenie choinki i Kiermasz Bozonarodzeniowy w Goleszowie 2022

Rozswietlenie choinki i Kiermasz Bozonarodzeniowy w Goleszowie 2022

3 grudnia pod namiotem obok Urzędu Gminy odbędzie się tradycyjne kolędowanie. W wydarzeniu wezmą udział przedszkolaki, młodzież szkolna, mieszane chóry kościelne – zarówno katolicki, jak i ewangelicki – z Goleszowa, a także Zespół Pieśni i Tańca Goleszów.

Tuż po części artystycznej nastąpi wyczekiwany punkt kulminacyjny programu, czyli rozświetlenie choinki, która będzie nam towarzyszyć przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia. Wśród atrakcji przewidziano również możliwość bezpłatnego skorzystania z fotobudki oraz kiermasz, na którym będzie można zakupić świąteczne wypieki i rękodzieło. Zapraszamy również do skorzystania z oferty stoisk gastronomicznych z ciepłymi daniami i napojami, przy fontannie oraz w pomieszczeniach dawnego gimnazjum.

Patronat nad wydarzeniem objęła Wójt Sylwia Cieślar.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024