Silesion.PL

serwis informacyjny

Rozrywkowy przedwtorek w BETFAN!

„Nie lubię poniedziałków” – jest to nie tylko tytuł kultowej polskiej komedii. Jest to również stwierdzenie, które prześladuje wszystkich Polaków, którzy po błogim weekendzie wracają do swoich codziennych obowiązków. Legalny polski bukmacher BETFAN postanowił uprzyjemnić ten dzień tygodnia, prezentując Wam ofertę na zakłady z działu Rozrywka!

Nie dla poniedziałków, tak dla „przedwtorków”!

Filip Rudanacja w każdy „przedwtorek” przepięknie prezentuje Graczom zakłady z działu Rozrywka! Co w nim możemy znaleźć? Ano najróżniejsze różności! Od zakładów na politykę przez ekonomię, na pogodzie kończąc! A i Showbiz Wokół sportu też dobrze stoją z ofertą! Domyślamy się, że te nazwy nie do końca mogą Wam powiedzieć, co możecie tam znaleźć, ale za chwilę Wam wytłumaczymy, co ciekawego przygotował legalny polski bukmacher BETFAN dla wszystkich swoich Graczy!

Co ciekawego oferuje Rozrywka?

Polityce mamy wszystko to co może dotyczyć naszej rodzimej sceny i nie tylko. Zbliżają się wybory prezydenckie? To na pewno znajdziecie ofertę z kandydatami poszczególnych partii plus np. to czy odbędzie się druga tura. Jakiś minister ma wyraźne problemy zawodowe? To na pewno BETFAN wystawił zakład na to, czy zostanie odwołany.

Showbiz skupia wszystko to czego nie mogą pomieścić inne kategorie. Jakiś film ma niedługo premierę? To na pewno znajdziecie w BETFAN ofertę na to jaki wynik finansowy osiągnie w pierwszy weekend. A jeżeli zbliżają się Oscary, Złote Globy, czy inne prestiżowe wyróżnienia, to też po zerknięciu na ich stronę powinniście to znaleźć. Innymi ciekawymi zakładami są imiona jeszcze nienarodzonych gwiazd polskiego show-biznesu. Też często zastanawiają się ile wyświetleń będzie miał dany film na youtube lub kto będzie nowym papieżem. Jeżeli nie macie pomysłu na zakład to uwierzcie nam, że ta kategoria Was usatysfakcjonuje.

Pogoda jak to pogoda – zmienną jest. Dlatego też oprócz temperatur możecie znaleźć w BETFAN specyficzne okresowe zakłady takie jak np. „prędkość wiatru”, „opady”, „zanieczyszczenie powietrza” lub „poziom wody w Wiśle”. W Ekonomii możecie pomyśleć nt. kursów walut czy bitcoina, a w wokół sportu znajdziecie specjalne zakłady związane z herosami, których podziwiacie na co dzień głównie przed telewizorem.

I co powiecie na to wszystko? Czy „przedwtorki” nie stają się o wiele bardziej atrakcyjne?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author