Silesion.PL

serwis informacyjny

Roboty drogowe na ul. Tylnej Mariackiej w Katowicach

Parkingi automatyczne na Tylnej Mariackiej w Katowicach

W środę, 31 maja rozpoczną się roboty drogowe na ul. Tylnej Mariackiej, w otoczeniu powstałego parkingu automatycznego. W związku z planowanymi pracami zwracamy się z prośbą do mieszkańców, by pamiętali o usunięciu zaparkowanych tam pojazdów i niepozostawianie ich w tym miejscu.

Prace będą prowadzone przez pracowników Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Katowicach. Będą dotyczyć m.in. przygotowania pod asfaltowanie miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych, regulacji urządzeń, a następnie wykonaniu docelowej nawierzchni.

Roboty nawierzchniowe powinny zakończyć się w połowie czerwca.

Same maszyny składające się na wielopoziomowy parking automatyczny są obecnie poddawane procedurom odbiorowym. Weryfikowana jest zgodność wszystkich elementów z projektem i jeżeli zachodzi taka potrzeba, to wskazywane są wykonawcy rzeczy wymagające naprawy. Na procedurę odbiorową przewidziany jest cały drugi kwartał.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author