Silesion.PL

serwis informacyjny

Robert Lewandowski producentem piosenki “Dom” Cleo

Piosenkarka Cleo w programie “Dzień Dobry TVN” opowiedała o swojej premierowej piosence “Dom”. Producentem wykonawczym kawałka jest Robert Lewandowski. Utwór “Dom” to najnowszy singiel wspólnego projektu Donatana, jako producenta muzycznego i Roberta Lewandowskiego jako producenta wykonawczego.

Świetnie się czułam z nim w studiu. Rozwiewam wszelkie wątpliwości, Robert świetnie się zna na muzyce, ma niesamowite wyczuciepowiedziała wokalistka CleoPrzyznam szczerze, że jak Donatan przychodził ze szkicami piosenek, to on (Robert Lewandowski) naprawdę konkretnie, rzeczowo mówił: “słuchajcie, nad tym trzeba popracować“, a do tej piosenki mówił: “może taki sznyt, bardziej do przodu, taki trochę mundialowy“. Ja mówię: “no dobrze, to w takim razie tak zrobimy

https://www.instagram.com/p/B4kgF1wg2ks/

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024