Silesion.PL

serwis informacyjny

Remont przy Placu Wyzwolenia w Katowicach

MZUiM będzie prowadził roboty przy Placu Wyzwolenia - fot KAW

Od 3 czerwca przy Placu Wyzwolenia, na wysokości skweru Emila i Georga Zillmannów, Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach będzie prowadził prace remontowe. W ramach robót nastąpi wymiana obecnej nawierzchni na kostkę granitową łupaną o wymiarach 15×17 cm. Pracami objęty zostanie teren o powierzchni około 500 m².

W czasie trwania remontu zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do aktualnych oznaczeń. W miarę możliwości, prosimy także o korzystanie z alternatywnych tras, aby zminimalizować ewentualne niedogodności.

Ze względu na wyjątkową lokalizację prace będą prowadzone pod nadzorem Śląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. To zapewni ich zgodność z wymogami ochrony dziedzictwa kulturowego. Prace zakończą się pod koniec lipca.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024