Silesion.PL

serwis informacyjny

Rajdowiec wcielił się w taksówkarza! Niezwykłe treningi przed Barbórką

Najpierw długa przerwa od regularnych startów, następnie wcielenie się w rolę taksówkarza na ulicach Warszawy, a po kilku dniach… drugie miejsce w Cieszyńskiej Barbórce i wielkie nadzieje na sukces w tej bardziej znanej, stołecznej. Rajdowy mistrz Polski z 2014 Wojciech Chuchała znów wrzucił najwyższy bieg. – Tak to już jest, że jak się wkłada w coś całe serce, to wychodzi dobrze. A nawet zaskakująco dobrze! – uśmiecha się zawodnik rajdowego Teamu Superbet

Utytułowany kierowca bardzo dobrze poradził sobie z wymagającymi OS-ami w Cieszynie, do samego końca walcząc wspólnie z Damianem Sytym w fotelu pilota o końcowe zwycięstwo. Dla Chuchały był to pierwszy start w zawodach od zeszłorocznej Barbórki w Warszawie, w której również zajął drugie miejsce, tuż za plecami Mikołaja Marczyka. – Wstałem z bujanego fotela, zdjąłem pantofle i do końca walczyłem o zwycięstwo w Barbórce. Ale czad! Sam w to nie wierzę – mówił po tym starcie zawodnik, który pomimo nieregularnych startów w rajdach cały czas utrzymuje najwyższą dyspozycję, umożliwiającą wyrównaną rywalizację z elitą.

Równie zadowolony był po tegorocznej Cieszyńskiej Barbórce, która odbyła się 17 i 18 listopada na ulicach tego miasta. Drugie miejsce w tych zawodach jest dobrym prognostykiem przed nadchodzącą wielkimi krokami tą najbardziej znaną Barbórką na ulicach Warszawy. Ten rajd odbędzie się już w dniach 1-2 grudnia na tradycyjnej ulicznej trasie w stolicy. Nie zabraknie niezwykłych emocji na najbardziej znanym i najtrudniejszym polskim Odcinku Specjalnym: Kryterium Asów na ulicy Karowej. Jak poradzi sobie z nim w tym roku Chuchała? – Mogę zdradzić, że ostatnio trochę tam trenowałem. Mogą to zresztą potwierdzić moi… pasażerowie – mówi Chuchała.

Spotkanie ze Sławkiem Peszką i kurs na Karową

O co chodzi? Jeszcze kilka dni przed tak udaną dla Chuchały Cieszyńską Barbórką, kierowca rajdowy jeździł po Warszawie, wcielając się w rolę taksówkarza. Nie chodziło jednak o dorabianie do coraz droższej benzyny czy zbieranie środków na wymianę tarcz hamulcowych. Chuchała został zaangażowany przez swojego sponsora, bukmachera Superbet, do akcji specjalnej. To już drugi sezon z rzędu, kiedy właśnie ten bukmacher wspiera Chuchałę w realizacji sportowych celów i marzeń.

Na ulice stolicy wyjechała pomalowana w charakterystyczne dla Superbetu czerwone barwy rajdówka Chuchały, wożąc po mieście zaskoczonych pasażerów. Po raz pierwszy „zwykli śmiertelnicy” mogli przejechać się po Warszawie w rasowym samochodzie klasy rally. – Reakcje były bardzo pozytywne, chociaż ludzie dziwili się co to za nietypowa taryfa. Przewiozłem kilka osób, a z jedną pasażerką zrobiliśmy nawet trasę przez Karową, więc mogła się poczuć jak na Kryterium Asów. Bardzo fajna przygoda, szczególnie że Superbet do całej akcji włączył też Sławka Peszkę i mogliśmy się razem powygłupiać – opowiada rajdowiec.

Całą akcję promocyjną z Chuchałą w roli taksówkarza śledziły kamery. W efekcie powstało niezwykłe wideo. A już niebawem rajdowiec podobną trasę pokona podczas Rajdu Barbórki – tym razem jednak zamiast przypadkowych pasażerów będzie siedział obok niego doświadczony pilot. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom w pierwszych dniach grudnia w stolicy!

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w  Superbecie z kodem LEGBUK , dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

***
O SUPERBET

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jedną z największych w Europie. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec III kwartału 2023 roku Superbet miał blisko 19% udziału w polskim rynku bukmacherskim i był trzecim największym bukmacherem w kraju.

Firma może się pochwalić nagrodami w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie. Superbet od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów partnerskich
w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie sponsoruje też Górnika Zabrze,
a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024