Silesion.PL

serwis informacyjny

Radosław Mozyrko dyrektorem skautingu Legii Warszawa

Radoslaw Mozyrko dyrektorem skautingu Legii Warszawa

Radoslaw Mozyrko dyrektorem skautingu Legii Warszawa

Radosław Mozyrko został dyrektorem działu skautingu Legii Warszawa. W latach 2016-2019 Mozyrko był menadżerem Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

– Współpracowałem z Radkiem kilka lat, pełniąc funkcję Dyrektora Akademii Legii, więc śmiało mogę powiedzieć, że jest osobą kompetentną, jak i godną zaufania. Będzie znaczącym wzmocnieniem pionu sportowego klubu, odpowiedzialnym za skuteczną realizację polityki transferowej. Przez ostatni czas pracując w strukturach skautingu Chelsea i na stanowisku Dyrektora Sportowego Warty Poznań, Radek zdobywał dodatkowe, cenne doświadczenie właśnie w tym obszarze. Jednocześnie bardzo dobrze zna struktury Legii i jest świadomy wymagań oraz presji, towarzyszącym realizacji celów sportowych klubu – mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Zieliński.

Radosław Mozyrko w 2019 roku trafił do londyńskiej Chelsea, gdzie zajmował się skautingiem w rejonie Europy Środkowej i Wschodniej. Do Polski wrócił latem ubiegłego roku, obejmując funkcję dyrektora sportowego w Warcie Poznań.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024