Silesion.PL

serwis informacyjny

Punktowe prace naprawcze nawierzchni jezdni DK 86 w Katowicach

MZUiM Katowice logo napis

MZUiM Katowice

W związku z zapowiadanymi dobrymi warunkami pogodowymi, w terminie od 22 do 26 stycznia 2024 roku, służby Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Katowicach przystąpią do niezbędnych punktowych prac naprawczych nawierzchni jezdni na Drodze Krajowej nr 86 (DK 86) na dwóch odcinkach: od osiedla Giszowiec w kierunku miasta Tychy oraz od miasta Tychy do osiedla Giszowiec

Podjęcie działań ma na celu utrzymanie bezpieczeństwa na naszych drogach, jednakże może wiązać się z koniecznością wprowadzenia chwilowych ograniczeń ruchu.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas podróży oraz stosowanie się do aktualnych oznaczeń. W miarę możliwości, prosimy także o korzystanie z alternatywnych tras, aby zminimalizować ewentualne niedogodności.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024