Silesion.PL

serwis informacyjny

Pudzianowski bez ryzyka na MMA w Betfan do 999 PLN

Ale to będzie bitka! Dziś Mariusz Pudzianowski postara się poskromić gwiazdę Instagrama, Erko Juna! Z tej okazji nie mogło zabraknąć specjalnej oferty w ramach Radaru365 w zakładach bukmacherskich BETFAN!

Zagrajcie na zwycięstwo „Pudziana” w dowolnym stylu za 49, 99, 299, 499 lub 999 zł. Jeśli Wasz typ nie wejdzie bukmacher BETFAN gwarantuje zwrot równowartości stawki na konto bonusowe!

ZASADY:

  1. Promocja obowiązuje w dniu 09.11
  2. Należy zawrzeć kupon za 49, 99, 299, 499 lub 999 zł, na którym znajdą się tylko zdarzenie z oferty na walkę Pudzianowski vs. Jun (singiel). Typ to dowolna wygrana „Pudziana” (przez KO, TKO, poddanie etc).Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 09.11, 23:59
  3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
  4. Jeżeli kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma bonus. Graczom, którzy spełnią wszystkie warunki zostanie przyznany bonus o równowartości stawki zakładu (np. jeżeli przegrałeś za 49 zł, to na konto bonusowe wpłynie Ci 5 zł. Jeśli za 99 zł – 10 zł, za 299 zł – 30 zł, za 499 zł – 50 zł, a za 999 zł – 100 zł) Ewentualny zwrot jest dokonywany tylko za pierwszy, kwalifikujący się kupon
  5. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni.  Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli jakiekolwiek kupon jest w trakcie rozliczania.
  6. Bonus zostanie dopisany w niedzielę, 10.11
  7. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.  BETFAN rości sobie prawa do indywidualnych wykluczeń graczy. Promocja nie łączy się z promocją powitalną – jeśli zagranie z radaru zostanie użyte do obrotu depozytem, zwrot nie zostanie przyznany.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author