Silesion.PL

serwis informacyjny

Pucharowe 50 za 50 – bonus za pierwszy depozyt w Fortuna

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W sobotę, niedzielę i poniedziałek (01-03.05.2021) oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom bukmacher Fortuna proponuje DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

__________________________________________________

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

____________________________________________________

Zasady promocji 50 za 50:

Kto może skorzystać z promocji?

  • Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 01-03.05.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 01.05.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 50 zł?

  • Zrób dowolnego dnia w trakcie trwania promocji (01-03.05.2021) pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 50 zł (w ramach jednej transakcji) wpisując przy wpłacie kod promocyjny: bonus50 (wielkość liter nie ma znaczenia), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP.

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

  • Promocja jest dostępna przez stronę efortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

  • Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji „Bonusy – Przegląd Bonusów”. Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

  • Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

Uwaga: promocja „Bonus za pierwszy depozyt” wyklucza się z promocją „Godziny Mistrzów”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).