Silesion.PL

serwis informacyjny

Przyjaciele wracają! “Friends: The Reunion” w HBO Max 27 maja br.

Zjazd Przyjaciół , zatytułowany „Ten, w którym wracają do siebie”, rozpocznie się w HBO Max w czwartek 27 maja. Właśnie zaprezentowano pierwszy zwiastun. W krótkim zwiastunie widzimy sylwetki głównych bohaterów kultowego serialu komediowego, którzy w odcinku specjalnym będą wspominać udział w serialu. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer spotkają się po 17 latach od zakończenia kultowej serii.

Friends: The Reunion wystąpią także goście specjalni. Będą to: David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon i Malala Yousafzai.

Reżyserem jest Ben Winston. Marta Kauffman, Kevin Bright i David Crane czyli producenci Przyjaciół, są producentami wykonawczymi.

Premiera Friends: The Reunion w USA odbędzie się 27 maja 2021 roku. Niestety, data premiery w Polsce nie jest znana.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023